Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj van és segítségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj van és segítségre van szükségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem olyan szinten beteg hogy nincs nemi vágya, míg nekem a plafonon van, mert egészséges vagyok. Hiába önkielégítek, a szex nagyon hiányzik. Megcsalni nem akarom. Nagyon szeretem. De gyötörni sem akarom őt ezzel a témával. Magamat sem akarom a nemi vággyal. Muszály kiiktatnom a libidómat, mert már kezd gyötörni.
2023. aug. 20. 10:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Nem a farokveréssel vagyok elfoglalva. Nappal dolgozom, segítek a ház körül, foglalkozom a gyerekekkel.

Esténként meg vannak ilyen igényem, ha bűn ez, ha nem. Végzem a kötelességeimet.

Válni nem akarok. Ki akarok mellette tartani. Nem akarom, hogy véget érjen a házasság, hanem folytatódjon más formában, aszexuálisan mindkettőnk részéről.

Az ajtón nem akarok kilépni, mert az túl egyszerű és helytelen.

2023. aug. 20. 11:41
 12/23 anonim ***** válasza:
Sportolj orrvérzésig.
2023. aug. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

De azt még mindig nem árultad el, hogy mi a probléma? Valamiért arról nagyon hallgatsz. Pedig már kérdezték. Érdekes.

Az a válaszoló pedig, aki ilyen gusztustalanul nyilatkozik, anélkül, hogy tudná, mi van a háttérben, remélhetőleg megéri, hogy egyedül forduljon fel a saját mocskában. Ne legyen mellette senki, aki bármit is könnyítene rajta.

2023. aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Már ugrok is a pö.csödre...
2023. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hormonális. Illetve egy beavatkozás is volt ott lent, ami megint rájátszik. Régen egyfirma volt a nemi vágyunk, de a beavatkozás óta neki a nullára csökkent.
2023. aug. 20. 12:26
 16/23 anonim ***** válasza:
Az elet dontes ele allitott. Titeket. Beszeljetek meg, hogy ezt a jovoben hogyan kezelitek, hogy a kaposzta meg a kecske is megkapja a magaet, es boldogan tudjatok egymas mellett elni. Nem bun a masikat megkerdezni, hogy o milyen lehetosegeket lat erre.
2023. aug. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Miért kell mindent kihúzni belőled? Mik a rövid/közép/hosszútávú kilátások? Mióta áll fenn ez a helyzet? Ha műtét volt, annak van gyógyulási/regenerálódási szakasza. A hormonproblémák is kezelhetők. Nem lehet, hogy te vagy túl türelmetlen?
2023. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Már lassan egy éve ez van. Nem vagyok türelmetlen.
2023. aug. 20. 14:07
 19/23 anonim ***** válasza:
26%
Hagyd békén. A betegsége mellett jó eséllyel un is.
2023. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Pont ezért akarok aszexuális lenni hogy békén hagyjam őt ezen a téren.
2023. aug. 20. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!