Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS segítségre és tanácsokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS segítségre és tanácsokra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon ideges vagyok.

Van egy volt párom, aki nem hagy engem békén, de nem ez a lényeg.

Rossz dolgokba keveredett már régen is. És most is arra készül. Csúnya vége lesz nagyon, ha így folytatja. De én nem tudok és már nem is akarok segíteni neki, mert elég volt ebből. :(

Van már új párja, akinek fogalma sincs a múltjáról és arról sem, amire most készül, csak én tudom.

Mit tegyek? Nem akarok belekavarni az új kapcsolatába, nem erről van szó. De magával fogja rántani, joga lenne tudni, kivel van, amíg nem késő.

Mit csináljak? Szóljak neki? Szóljak a szüleinek? Szóljak akárkinek is? Vagy maradjak ki belőle? Nem akarom kavarni a szart, de ez így nagyon nincs rendben.


2021. márc. 12. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miről van szó? Mire készül az exed? Ez nem mindegy a tanácsadás szempontjából.
2021. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Beteg. Függő. Tele van tartozással. Millióssal. Ismét pénz kell neki, nem kevés. Olyan alakoktól fog kérni, akik már régen is fenyegették.
2021. márc. 12. 07:50
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek. Nem tudom, mi a helyes. :(
2021. márc. 12. 07:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyíték nélkül csak egy szrkavaró ex leszel, aki nem bírja elviselni, hogy vége. A környezetének valószínűleg azt adta be, hogy pont te nem hagyod békén őt, ezzel meg megerősítést nyerne.


Ha van olyan bizonyíték, amit nem lehet kimagyarázni, akkor inkább a rendőrség. Nem tudom miről van szó, mennyire komoly.


Mindketten felnőttek, az ő életük, az ő döntéseik. Akkor se lenne közöd hozzájuk, ha nem az exed lenne, hanem még mellette lennél. Neked a saját életed felett van uralmad, ahogy az aktuális párjának is. Ha a mostani nő úgy dönt, akkor akár megy vele a sittre - azért is felnőtt, mert vállalja a döntéseinek következményeit.

2021. márc. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megvan minden beszélgetésünk. Az is, amit anno küldött a fenyegetésekről, az is, ahogy most tőlem akar segítséget.
2021. márc. 12. 07:54
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Csak zárd ki az életedből, a többi az ő dolguk, semmi közöd hozzá. Ha arra készül, hogy felrobbantson egy tömött óvodát, akkor szólj a rendőrségnek. Minden más esetben engedd el, ne kavarj, ne okoskodj, mert a végén még te szívod meg.
2021. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az lesz a legjobb, szerintem is. Lenyugszom és elengedem.
2021. márc. 12. 08:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen segítséget vár tőled?

Határozottan közöld vele, hogy semmilyen formában nem kívánsz részt venni az életében, hagyjon téged békén. Ne hagyd magad elbizonytalanítani, mert ha látja, érzi, hogy egy picit is bizonytalan vagy, addig jár a nyakadra, amíg bedőlsz neki. Az ilyen alakok hamar megtalálják a másik gyenge pontjait, amit kihasználva elérik, amit akarnak.

A mostani barátnőjét pedig hagyd. Saját bőrén kell megtapasztalnia, hogy milyen társat/párt választott.

2021. márc. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hagyom. Hagyok mindenkit. Csak hagynának végre engem is békén, mert már ideggyenge lettem emiatt az egész miatt. :(
2021. márc. 12. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!