Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerültetek már valami nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültetek már valami nagyon ciki helyzetbe ismeretlen fiúval/lánnyal? (lent az enyém)

Figyelt kérdés

Velem képzeljétek ma mi volt:D

Buszra szálltam, mikor készültem leülni, észrevettem hogy az ülés alá amire ülni készültem leesett valami. Hátrapillantottam, egy helyes srác ült a mögöttem lévő ülésen történetesen. Lehajoltam hogy felvegyem a dolgot amit leejtett, és az bizony a sportcipője volt:D Csak olyan furán ált hogy nem imsertem fel. Szépen megfogtam, annyira égő volt:D:S:S Égő vörös fejjel magyaráztam hogy mi volt, és mikor leültem meg se mertem ott előtte moccani:D

Veletek történt hasonló?


2010. okt. 15. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de most jót nevettem, köszi :D
2010. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyében elhívtalak volna meginni valamit:)
2010. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
én 2 tőgyet láttam a buszon, azt hittem tehén és meg akartam őket fejni.
2010. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem még életembe nem fogtam meg a buszon mögöttem ülő srác sportcipőjét:)))

Hát nem vagy semmi...

de ha már így alakult és jó a pasi kivághattad volna magad mentegetőzés után,h ha a cipődet nem is adod, azért a telószámod az enyém lehet?!

Mindenesetre, ha ismerkedni akarsz kevésbé cikis szitu,ha "véletlen" megfogod a kezét a srácnak kapaszkodáskor:)))

De ki tudja lehet én vagyok maradi és eztán beújítok:)

2010. okt. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Néztem 1 lány mellét, mert leejtett vmit. Hát na, férfiből vok, csak megnézem :D. Aztán elbambultam, teljesen máson gondolkoztam, de a szemem ott ragadt. Szólt, h tetszik? Megfogod? Lesek mint a bolond. Mondom meg :D:D:D Hát megittunk egy kólát, elmentünk bulizni, végülis megfogtam :D
2010. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1X futottam a buszra és egy bazi nagy lelógó faágon át vitt az utam leültem a buszon és mentem vagy 3-4 megállót mire 2 leányzó hatalmas mosollyal az arcán megkopogtatta a vallám és közölték velem hogy látszik hogy természetbarát vagyok de azért nem ártana hajatmosnom odanyultam a fejemhez és nagy megdöbbenésemre 40-50 centis faágat sikerült kibogózni a hajamból
2010. okt. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát nemtudom mennyire ciki...

hétfőn volt a 2.napom a sulimban,persze nem ismerek ott senkit még. csak a barátnőmet ő meg akkor beteg volt. és éppen német órára igyekeztem a 12.be és mégmeg is kérdeztem,hogy hol van.erre bementem egy tök más terembe,és kérdeztem a fiútól,hogy itt lesz a németóra?:D:D

szerencsére nem röhögött ki,de végül megtaláltam a némettantermet,mert segített:D

2010. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én múltkor a bankban odamegyek a biztonságiőrhöz...mondom szeretnék egy sorszámot kérni,mert krézkémes a kezem :D XD csúszott a kezem a krémtől,azért nem tudtam sorszámot kérni...aztán bnőm mondja a mekiben a kiszolgálófiúnak: kérek 2 csibaburgert :D
2010. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Buszon utaztam, felszállt egy csaj, és épp ment el mellettem, amikor a busz elindult, döccent egyet, és a csaj beleült az ölembe, én meg esés közben el akartam kapni, és pont a mellét fogtam meg. Szegényt úgy sajnáltam, mert a haverjaim meg kiröhögték.
2010. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!