Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem ciki, vagy fura ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki, vagy fura ha egy ismeretlen srác odamegy a lányhoz, hogy beszélgessenek?

Figyelt kérdés
Csak úgy se szó se beszéd, oda megy a srác egy lányhoz (pl a suliban).Akkor látják egymást először. Semmi téma csak egy egyszerű Hello, micsinálsz? , vagy Hello hogy vagy?
2009. márc. 7. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nem lenne fura bár még nem történt velem ilyen de biztos meglepödnék.Meg ha szimpatikus a srác ugysem érdekelne hogy csak ugy odajött vagy nem.Amugy kifejezettem örülnék neki.:D:) 14/L
2009. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
velem volt már ilyen és szerintem egyáltalán nincs benne semmi fura vagy ciki főleg ha még szimpi is de ha nem és unatkozol akkor is nyugodtan lehet vele beszélni mert lehet hogy ő lesz a legjobb barátod esetleg még más ia lehet belőle!szóval szerintem nyugodtan beszélgethetsz vele!
2009. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már van bátorsága odamenni, és össze tud hozni pár értelmes gondolatot - akkor mindenképpen érdemes meghallgatni.
2009. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fura még a lány lehet hogy örülne is:)

De a nevét kérdezd meg elöb:)

2009. márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint nem fura... Sőt tisztelni kell az ilyen fiukat, akik, hogyha tetszel nekik lépnek... vagy van bátorságuk(habár ők az erősebb és bátrabb fél, nem kellene ez nehézséget okozzon) de mégis elismerésem nekik .. :)

Akkor fura hogyha pl: beszélgetés közben a haverjaira néz, akik a fal mellett nagy bandában titeket stírelnek, és rájuk röhög. Akkor meglehet h egy fogadás áldozata lettél... Hogy mennyire gyorsan tud felszedni...feltud-e...vagy ilyesmi...persze ez csk feltételezés...

2009. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!