Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha huzamosabb ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha huzamosabb ideig nem látod a nőt, akit elképesztő vonzónak találsz, akkor következő találkozáskor még megvan felé ez a vonzalom?

Figyelt kérdés

Mondjuk, 1-2 hónapja nem láttad, nem is tudsz róla semmit. Korábban is csak néha összefutottál vele, aztán jött egy hosszabb szünet.

Legközelebb mikor újra látod, vajon még vonzónak találod?


2023. aug. 21. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Igen, van akit nem láttam fél évig is, de ugyanúgy vonzó volt amikor láttam. (De nyilván semmi nincs vele, mert foglalt.)
2023. aug. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől ne látná annak?
2023. aug. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ízlés változhat, de ha valaki igazán megfog, annak oka van. Én az ilyen férfiakat később is vonzónak találtam.
2023. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2023. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nem tudhatód , hogy nagyon vonzónak talál.
2023. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!