Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az emberek akik huzamosab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akik huzamosabb ideig szexkapcsolatban vannak ők hogy tudnak érzelemmentesek maradni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy mind a 2 fél szingli és fiatal, nagyon tetszenek egymásnak külsőre, jó az együtt töltött idő, jól el tudnak hülyéskedni, bármiről el tudnak beszélgetni. Tömény pszichopatának kell ahhoz lenniük, hogy ne szeressenek egymásba?
2020. dec. 28. 18:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem kell pszichopatának lenni hozzá, hagyjuk már ezt a baromságot. Nem kell mindenkinek a hormonjaival gondolkodnia meg kevernie a szerelmet a vonzalommal, jobb esetben a fizikai vonzalom és általános szimpátia még tök kevés ahhoz, hogy beleszeressen az ember valakibe.
2020. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne mindenről elbeszélgetnem a szexpartneremmel?
2020. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Aki alapból nem annyira az esetem, de azért nem is taszít, azzal könnyebb, de ha alapból nagyon vonz a külseje vagy valamilyen tulajdonsága, nehéz nem beleszeretni előbb-utóbb.

L

2020. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Nekem simán menne! Álom, édes álom.
2020. dec. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

Dehogy kell hozzá pszichopatának lenni.

Visszakérdezek: miért kellene egymásba szeretni? Miért kellene érzelmeket belevinni, kötődni, "tapadni"?

Nő vagyok, és még így sem értem, honnan jön egyeseknek ez a szerelem-, illetve komolykapcsolat-mánia. Minek? Én halál jól ellennék, ha végre jönne valaki, akivel nagyon erősen vonzódunk egymáshoz, működik rendesen a kémia, és szuper a szex. Kell a fenének több, minden más már csak fölösleges nyűg lenne a nyakamon. Nincs ebben semmiféle pszichopátia.

2020. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5. Általában a pasik szeretik kapcának nézni egy idő után a nőt, akivel szexelnek. Csak akkor találkoznak, ha a pasi akarja, ő szabályozza be mikor, hol, hányszor lesz szex. Ez sem olyan egyszerű azért, mint ahogy te azt elképzelted.
2020. dec. 28. 19:19
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
6. Igen, ezt én is így látom. Azért mentem bele anno, mert én is csak szexet akartam, de mostmár egyre kevésbé van kedvem, mert úgy érzem az általad felsorolt dolgok miatt, hogy kihasznál.
2020. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező (6), ez a "kapcának nézés" nem nagyon tud meghatni, illetve ennyi erővel akkor én meg élő vibrátornak nézem vagy valami hasonló. Az a része mondjuk szerintem sincs rendben, hogy ő diktálja a feltételeket, nyilván nem ilyen minőségű szexkapcsolat a cél, hanem olyan, ami mindkettőnk számára kielégítő és megfelelő.
2020. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, én nem is nagyon kivánok magamba olyan embert aki ne lenne szimpi meg tetszene. Ha meg ezek megvannak, akkor össze is jönnék vele.
2020. dec. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatban, vagy szingliként is gyakran fényesited a bohockádat akkor beleszeretsz a markodba?:-)
2020. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!