Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható az, hogy sokan csak akkor lépnek ki egy (régóta rosszul működő) kapcsolatból/házasságból, ha megjelenik egy harmadik fél? Miért tartanak sokan az egyedülléttől?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 10:10
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én adtam be a keresetet, mert féltettem magamat is illetve a közös gyerekünket. Okkal.


Ezért nem hagy békén.

2023. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Oh, értem.. Mindenesetre sajnálom. :(
2023. aug. 21. 10:28
 13/53 anonim ***** válasza:
48%

Én tökéletes példa vagyok erre…

El akartam válni, különköltöztem.

De mivel nem találtam senkit magamnak ( aki nekem megfelel), így kibékültem a férjemmel.

Na nem úgy hogy visszakönyörögtem magam, hanem ő tepert megállás nélkül🤷🏼‍♀️

Ha lett volna egy férfi (FÉRFI), akkor elváltam volna.

2023. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
78%
Két normál fizetésből együtt fent lehet tartani egy családot, de két fizetés külön külön fabatkát sem ér, nem lehetne belőle nélkülözés nélkül kijönni.
2023. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
72%
Milyen gáz, hogy sokan a párkapcsolatot csak anyagi érdekből választják. Ahelyett, hogy olyan munkát választanának, amiből egyedül is meg tudnak élni. Inkább szerelmet hazudnak valakinek, csak mert anyagilag jobban megéri. Eszem megáll, milyen világ ez. Én inkább vagyok szingli, minthogy valakitől függjek vagy közösködni kelljen. Mellesleg nem tudom, mit kell félni a szingliségtől. Legjobb dolog. Szabad vagy, önálló, nem kell más hülyeségeit tolerálni, nem manipulál/csal meg senki stb.
2023. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
87%

Van gyerek, nem pénz miatt vagyunk együtt, régen volt szerelem is. Nem az van, hogy ő tart el. De nem is keresünk havi 1 milliót. Tisztességes munkánk van, szakmánk, váltani se lehet mert nekem több pénz kell.

Sardobálni lehet, mindenki azt gondol amit akar. Nekem épp elég ezt a helyzetet napi szinten kezelni

2023. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
79%

15-ös!



Majd megérted, ha gyerekes anyuka leszel... az álláspiacon eleve hátrányos helyzetből indulni, és diszkriminatív helyzetekkel megküzdeni.


Amikor csak te tudsz otthon maradni a kicsivel, így viszont az adott hónapra kb annyit kapsz, amiből talán éhen nem hagysz. Bicskanyitogató a stílusod.


Azzal egyetértek, hogy szingliként gondtalanabb bizonyos szempontból az élet (ezt én is tapasztaltam, emiatt nincs senkim évek óta), de azért nem ártana a kis burkodból kilépned. El vagy kényeztetve.

2023. aug. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
*éhen nem halsz
2023. aug. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
71%
#17 nem kell gyereket szülni, ha egyedüli fizetésedből nem tudnád eltartani. Nem az én stílusom a bicskanyitogató, hanem az emberek nagy részének nincs esze. Nem gondolkodnak előre és végül elb*sszák a saját életüket. Aztán meg még sajnáltatják magukat. Te életed, te döntéseid - viseld a következményeit is.
2023. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


A 15-ös válaszolóval részben egyetértek, hiszen tényleg jobb lenne, ha anyagilag senki sem lenne kiszolgáltatva másnak.. Egy kapcsolatba csak tényleg akkor érdemes belemenni, ha két ember kölcsönösen vonzódik egymáshoz.. Hosszabb távon pedig a hasonló felfogás, hasonló életmód nagyon sokat nyom a latban, az ilyen emberek könnyebben megtalálják a közös hangot..

2023. aug. 21. 11:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!