Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban élő ember, akinek megtetszik egy harmadik fél (aki amúgy egyedülálló) és annak a harmadiknak is megtetszik ő (aki kapcsolatban van), jogosan várja el ettől a harmadik féltől, hogy...?

Figyelt kérdés

Ő tegyen felé lépéseket, "udvaroljon" neki, bizonygassa a vonzalmát? (Azt nem lehet tudni, hogy ez csak sima egótuning, avagy komoly (volt) az érdeklődés a kapcsolatban élő részéről.)

A harmadik, egyedülálló fél részéről pedig jogos és reális indok az, hogy, bár iszonyúan vonzódik hozzá, addig inkább próbálja elkerülni a kapcsolatban élő fél esetleges közeledéseit, ismerkedési szándékát, amíg az kapcsolatban van? Pl. akár egy sima beszélgetést is, adott esetben egy közös programot, mivel tart tőle, hogy ha "nem válik be", csalódást okoz, akkor eldobják, mint egy rongyot, illetve ha egótuningról van szó, abból ő nem kér, mert nem fájdítja a szívét és nem szeretne hülyét csinálni magából.

A csikicsuki már többször megvolt (az egyik keresi a másikat, erre a másik visszább vesz, hideg lesz, elutasító, aztán ugyanez megy fordítva), de már egy jó ideje egyik fél sem keresi a másikat, mert látszólag megutálták egymást.


Mit kellene tennie ennek a két embernek, ha egyébként, bár sok mindenben különböznek, mégis lennének közös pontok az életükben és amúgy valószínűleg fizikálisan és szellemileg/lelkileg nagyon-de-nagyon bejönnének egymásnak? Hasonló esetben ti mit tennétek? Vagy egyszerűen csak arról van szó, hogy mindketten becsapják magukat és nincs is semmiféle valós vonzalom közöttük? Egópárharc?



2023. febr. 22. 00:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit-mit? Az egyedülállónak semmit, amíg a másik kapcsolatban van, a kapcsolatban lévőnek meg lezárni a kapcsolatát és UTÁNA kezdeményezni a másiknál.
2023. febr. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%
Hát a semmiért tudod mikor hagynám ott a több mint 10 éves házasságom? Jó vicc....majd ha teper az egyedülálló esetemben csaj...nekem nem kell tudod ott az asszony
2023. febr. 22. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Én is az egyedülállótól várnám hogy nyisson az irányonban, elvégre honnan tudhatnám ő tényleg akar engem.

A foglalt félnek van veszteni valója, nem neki..

2023. febr. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A foglalt fél csak üljön meg szépen a p1csáján, elvégre foglalt.

Akinek s2ar a házassága, az váljon el. Anélkül, hogy liánozna. Utána meg azzal ismerkedik, akivel akar.

Aki kapcsolatban ismerkedik, és még azt is ő várja, hogy a szingli küzdjön meg a második helyért...hogy is mondjam... Nekem nem kéne, de én megtehetem, hogy válogassak.

2023. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben a kapcsolatban lévőn van a felelősség. Feltéve ha nem akar kilépni a kapcsolatából. Neki kellene távolságot tartania, hogy ne játszon, fájdítsa a másik szívét potyára.

Hasonló helyzetben vagyok. Ha nem csak sejteném, de biztosra tudnám, hogy a másik, az egyedülálló többet érez mint kedvelés, én szakítanám meg a kapcsolatot vele. Hiába érzek valamiféle vonzalmat én is felé. Pontosabban pont ezért. Mert nem akarok neki rosszat. Nekem itt a biztos háttér, de neki csak a vágyakozás, a gondolatai, az esetleges érzelmei vannak. Amikből várhatóan soha nem is lesz több.

2023. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ha a kapcsolatban lévő direkt keresi az egyedülállóval a kontaktot, a társaságát, de amikor az egyedülálló is elkezdene közeledni felé, hirtelen visszalép kettőt és az egyedülállót úgy állítja be, mintha az akart volna rámászni, plusz ő úgy tesz, mintha soha nem is érdekelte volna az illető, csak a másik képzelte be magának az egészet, akkor azt vajon milyen indíttatásból csinálja a kapcsolatban élő fél? Az egyértelmű, hogy szándékosan akarja lejáratni, kellemetlen helyzetbe hozni, megszégyeníteni a másikat, de mi a célja ezzel? Miért keresi direkt a másikat és okoz neki fájdalmat, mint amit az 5-ös is írt? Ez esetleg valami szociopátiás elváltozásra utalna nála vagy szimplán csak emberi gonoszság a mozgatórugója?
2023. febr. 22. 15:00
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2023. febr. 22. 15:01
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

vajon milyen indíttatásból csinálja a kapcsolatban élő fél?


Azért 10+ év házasságot jóban-rosszban rengeteg élménnyel, utazással...stb és közös gyereket/gyerekeket (apás szüléssel és köldökzsinór elvágással) nem egy csapásra dob el az ember! Ahhoz nagyon tudni kell harmadik félnek!

Könnyű ám megijedni hiszen bizonytalan pl Sárika szerelmes belém...ok...összejövünk és? Mi lesz 2 év múlva? A gyerekeim nem hagyom, ha cigánygyerek hullik az égből sem és nyilván exházastársam sem hisen közös a múlt és közös a jövö a gyerekek miatt örökké....Sárika ezt hogy tolerálja majd? Vagy lehett szerető...eldöntheti...viszont hogy szézcsessze az életem? Nem! Azért nem kicsi a tét....( persze nincs sárika de érted a lényeget :-)

2023. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mit lehet tudni rólatok? Te vagy a nő kérdező? Illetve a 3. fél? Vagy melyik lennél te?

Akik kapcsolatban állnak ők házasok,vannak gyerekeik?

Milyen korosztály vagytok?

2023. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen és igen. Nem házasok, élettársak. Az életkor szerintem mindegy, de annyit elárulok, hogy nem tinédzserekről van szó (bár a kérdés alapján tudom, hogy a legtöbben arra tippelnének).
2023. febr. 23. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!