Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel magyarázható az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyarázható az, hogy sokan csak akkor lépnek ki egy (régóta rosszul működő) kapcsolatból/házasságból, ha megjelenik egy harmadik fél? Miért tartanak sokan az egyedülléttől?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 10:10
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha a harmadik fél nem megfelelő akkor maradnak a régi de biztos kapcsolatban.

Most gondolj bele mikor beszól egy kettőt az új reménybeli partner,ami arra utal hogy nem szereti a gyerekeket…..Hogy soha nem fog elköteleződni… , hogy soha nem fog senkit bemutatni otthon mert ő ezt megfogadta, hogy minden ami gond az egyedül a tiéd, kvázi nem lehet rá számítani semmiben. Sőt: nem vigyázott és esemény utáni tablettát kellett bevennem, le se sz@rta hogy mi van velem, kirándult a barátaival nem ért rá …..

Na én dobtam őt mert nem akartam hogy heti egyszer eljöjjön megdugni egy ilyen aki semmilyen szempontból nem férfi. És semmilyen szempontból nem volt mellettem. De mivel szemétkedett? Ő nem elég pénzes, én biztos pénzéhes vagyok. Ezzel vigasztalta magát, ezzel magyarázta a szakítást így volt jobb a lelkének. Hogy ő az égvilágon semmit nem nyújtott se nekem se más nőnek se a saját gyerekének az egy mellékes apróság. Szülőkkel él évek óta és 50 fölötti.

Soha többet ilyen langyos életképtelen hím nem lesz az életemben és igen , még a rossz házasságom is jobb!!

2023. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
8%

41:

Megdugott? Igen. Akkor meg mit magyarázkodsz itt utólag?

2023. aug. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
70%
41. Rád nézve szégyen hogy egy ilyen fostalicska pasival leálltál! Már boccs!
2023. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


41-es, sajnálom a történteket, remélem, okultál belőle, és többé nem állsz szóba hasonlóval..

2023. aug. 23. 11:29
 45/53 anonim ***** válasza:
74%

Persze hogy tanultam.

Feljebb tettem a lécet , és még egy rossz házasság is jobb, vagy egyedül. Tanulságnak megtette.

2023. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. aug. 24. 07:40
 47/53 anonim ***** válasza:
100%
Azért félnek, mert mindent elölről kell kezdeni egyedül.
jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
47 - egyedül nehéz, de lagalább tudom, mit akarok. Ha teszek érte, meglesz.
jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
72%

Mert senki nem fog utcára menni a gyerekkel ha összevesznek .

Vannak rossz emberek rossz házasságok. Én pl azért maradtam rossz emberrel mert nem találtam nála jobbat eddig . Most ha lelépnék mással mi lenne . Idegen lenne a gyerekemmel. Ugyanolyan szemét lenne mint a férjem , csak esetleg kisebb a farka mint a férjemnek, rosszabbul keres mint a férjem, vagy nem fogja szeretni a gyerekemet.

jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
100%
Sokan emberkent nagyon szeretik egymast es jol mukodik az egyutteles, csak fizikai vonzalom es izgalom mult el. Es nincs jo valasztas, ezert.
jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!