Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az ok, ami miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az ok, ami miatt nem mersz kezdeményezni egy nőnél?

Figyelt kérdés

Se ránézni, se bókolni, se egy egyszerű beszélgetést indítani.

Mi szokott legtöbbször lenni az az ok ami gátol, hogy lépj?


2023. aug. 21. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Például munkahelyen nem ajánlatos kezdeményezni, mert ha elutasit, akkor az elég kellemetlen utana
2023. aug. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velemszületett betegségem van emiatt teljesen elzárkózom a nőkkel való kapcsolatteremtéstől.
2023. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is alapbetegség a probléma oka. Esélyem nem lenne senkinél sem.
2023. aug. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Foglalt, tavolsag tarto egy bizonyos ponton , nem egyertelmu utalasok.
2023. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen sokat kezdeményeztem, beszólogatások, kinevetések,megalázások, otthagyások szó nélkül. Na ezekhez már nincsen kedvem, se erőm... Mindig ezeket kaptam, pedig soha nem voltam bunkó, értelmesen és normálisan közeledtem minden egyes esetben...

Meguntam, nincsen kedvem több megalázáshoz a nőktől...

2023. aug. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a legjobb barátom, aki lány, ő is megmondta, amit mindig is tudtam. Csúnya vagyok xd.
2023. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!