Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a 26 éves fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a 26 éves fiú, de én csak most töltöttem be a 18-at. Szerintem én is tetszem neki, de félek kezdeményezni a kor miatt is? Szerintetek nem sok ez a különbség?

Figyelt kérdés
Tehát nyolc évvel idősebb tőlem. Belefér még?
2018. aug. 11. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon határeset. A 26 már nem fiú, hanem férfi. A 18 meg épp, hogy nagykorú.
2018. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, mit szeretnél kezdeni az életeddel.

Ha egyetemre mész, diplomázol, és kicsit karriert akarsz építeni, nem biztos, hogy belefér ez a korkülönbség.

Itt arra gondolok, hogy mialatt te tanulsz, majd dolgozni kezdesz, addigra a férfi már családot szeretne, meg akar állapodni.

Ezt tartsd szem előtt.

2018. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem sok. Ismerkedj csak vele.
2018. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem a korkülönbség a probléma, hanem az, hogy te még egy gyerek vagy, és leszel is még sokáig, ő meg már nagyjából felnőtt. Felejtsd ezt el, bár ha nem teljesen fogykos a srác, amúgy sem jönne össze veled.
2018. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Naaa, ezért tartunk ott ahol tartunk, ezért nem érnek a mai lányok semmit a férfiak szemében. Te 18 évesen lányként úgy gondolod, hogy neked kellene kezdeményezned??? Ezért nem kelletek ti komoly kapcsolatra, csak szexre... Tartás nélküli könnyen kapható ribik a szemembe, akik odajönnek hozzám. Akik nem adják könnyen magukat, na, akikért küzdeni kell, azok már érnek valamit..., de hol vannak ezek a lányok?
2018. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok, de nem túl nőies kezdeményezni. Bátorítani lehet, mert ő is aggódhat a korkülönbség miatt.

Amúgy a nők hamarabb öregszenek, ezért szerintem pont ideális ez a korkülönbség.

2018. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!