Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi mindig megnéz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi mindig megnéz, megkérdeznéd tőle egy idő után, hogy miért teszi?

Figyelt kérdés

Olyan jócskán néz a szemembe, somolyog is néha hozzá.

Tennél erre valami enyhébb megjegyzést, ha nem is ilyen direkt kérdést?

Miért igen? Miért nem?

(Nő vagyok.)


2023. aug. 22. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Te mit akarsz tőle? Tetszik neked?
2023. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát pl. az üzletekben mindig kedves vagyok és mosolygok az ott dolgozókra, meg még ilyen hétköznapi ügyeknél is akikkel találkozok....


Szóval ez lehet h csak egy mosoly, de ha felnőtt eszedet használod akkor megkérdezheted tőle pl....hogy miért ilyen kedves mikor mások nem...

2023. aug. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Erősebb megjegyzést szoktam tenni, de engem idegesít, ha bámulnak, ha meg még somolyog is hozzá... Tenyérbemászó.
2023. aug. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor valaki ki ir ilyent nem artana hozza tenni , hogy zavar vagy tetszik.. mert nem mindegyikre ugyan az a valasz valo.
2023. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki.
2023. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha gyerekkent le tudtad kezelni, a ne nezzel, tevezzel mondokaval, akkor felnottkent mi akadalyoz meg ebben? Vagy akarsz tole valamit?
2023. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, ennyi. Hogy mi okból néz. Nem akarok a felesége lenni, se semmi. De mondjuk lehet beszélgetnék vele egyet, hogy megtudjam milyen ő. Azaz kiváncsi vagyok rá, mint mondtam.
2023. aug. 22. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor oda mész hozzá és beszélgetni kezdesz vele, akkor kiderül.
2023. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beled fog elvezni.
2023. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!