Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit tegyen egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit tegyen egy nő, hogy merjetek nála kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 22. 19:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mi az amivel megkönnyíti kicsit a dolgotokat?
2023. aug. 22. 19:21
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Szemkontaktus újra és újra, mosolygás. Ez a zöld jelzés minden közeledéshez.
2023. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk van egy pár kérdés:

- milyen gyakran találkoztok?

- Látásból ismered, vagy már beszélgettél vele?


De igazából, kicsit feltünőbben kell szemezned vele, ha észreveszi, akkor mosolyogj rá. Ennél jobb megoldás nincs szerintem, max ha te mész oda.

2023. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%

amit #2 mond azt sok nő játékból is csinálja...ez soha nem egyértelmű és nem lehet készpénznek venni...


csak abból h figyelget mosolyog attól még nem fogok lépni semmit sem.


Ha valóban érdekel , akkor e legegyértelműbb ha valahogy szóba elegyedsz vele, közös érdeklődés, vagy segítség vagy bármi ürüggyel, abból pedig már simán lehet egy leülünk kávé üdítőre és jöhet minden további.

2023. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Szemezgettek mosolyogsz :)


Majd folytatjátok tovább és tovább, míg az egyik félnek lesz valakije és már nem mosoly lesz hanem szomorúság. Azért mert valaki tökösebb volt.

2023. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a legegyertelmubb jelzes amikor valaki ra kerdez , hogy jelenleg van e valaki a lathataron.. ha ebbol nem esik le neki, akkor siman csak hulye.
2023. aug. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
5#. Ez a legigazabb állítás amit mostanában olvastam erről
2023. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7. Ez mindig is igy volt.. a lany addig mosolyog amig a csavokat fel nem szedi valaki.
2023. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#4


Nekem ez bejött. Megvártam, amíg senki más nem volt ott, majd megkértem, hogy segítsen. (Nyilván egyedül is boldogultam volna). Másnap már magától jött 🙂

2023. aug. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
9. Megkerted hogy segitsen hatulrol felhuzni a bugyid?
2023. aug. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!