Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen jelekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen jelekre vártok, ami után bátran mertek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor ismeritek egymást a nővel személyesen, de csak távolról. Milyen tipikus jelek vannak, amiből leszűrítek, hogy talán érdemes bepróbálkozni?
2023. júl. 28. 22:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%
A fülembe súgja, hogy hűtöttem be neked sört.
2023. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Ez engem is nagyon érdekel.

Ugyanez a gondom. Hogyan kell nőként jelezni?

Remélem jön normális válasz is.

2023. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Ha ismerjük egymást személyesen, akkor mi férfiak bőven vagyunk annyira idióták, hogy a legegyszerűbb és legbeszédesebb jeleket is félreértjük.

A legbiztosabb az, hogyha te kezdeményezel.

De ha mindenképpen szeretnéd kínozni magad azzal, hogy vársz rá amíg észreveszi a jeleidet, akkor a "bámulod addig amíg észre nem veszi, majd elkapod a tekinteted gyorsan, visszanézel majd ha látod, hogy még mindig néz és elmosolygod magad" taktika jónak tűnik. Ezt legalábbis én nem értelmezném félre.

2023. júl. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Én tudatosan csak a kimondott szóra adok. Túl sok félreértés volt fiatalabb éveimben.
2023. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%
Megmondja frankon hogy menjunk el kettesben hozua.
2023. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Hozza*
2023. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%

Utálom a jeleket, félreérthetőek és ezt a nők ki is használják.

Volt egy nő, aki nekem nagyon tetszett anno, mindig folyamatosan mosolygott rám, kereste a társaságom, jött velem, dumáltunk sokat.

Megkérdeztem kíváncsiságból haverokat, ők mit gondolnak, mert egy társaságba jártunk, és ők is ismerték a csajt.

Válasz: Ja, ő mindenkivel ilyen, csak barátkozik.

Aztán ki is derült,hogy tényleg csak játszott. A figyelmet akarta magának, és amint megkapta "eldobott" magától. Pedig jó pár helyzetben "megmentettem", mert részeg volt. Egyik este együtt mentünk be szórakozóhelyre, erre egy jó nagy baromságot csinált a biztonsági őrök előtt. Azt már meg se hallotta/fel se fogta, hogy a biztonsági őrök a barátnőmnek hívták. Kimentettem a helyzetből. Meg se köszönte, csak ment tovább, aztán amikor beértünk a helyre, otthagyott...


Volt egyszer egy kezdeményezésem ilyesmiből, jelekből. Fiatal lány, osztogatott valami papírt egyetem előtt anno. Először messziről figyeltem, aztán mikor tiszta volt a "terep", odamentem hozzá.

Bájos, kedves mosolya volt, fülig ért a szája. Ez volt az ok, hogy odamentem hozzá, hátha...

Jót beszélgettünk is,végig mosolygott, még zavarba is jött, majd kértem tőle elérhetőséget.

Azt mondta: " nem adja meg, ha megtalálom a neve alapján facebookon, akkor beszélgetünk majd később, ha nem akkor nem...

Nem volt könnyű, mert ráadásul kívülről szinte semmi nem látszott az adatlapján, de megtaláltam.

Ráírtam,beszélgettünk, megpróbáltam elhívni valahova.

Erre ezt mondta: "jajj hát tuti nem bírnál el velem, sokkal idősebb pasim is volt már"

Na itt volt az a pont, hogy hagytam, rá se írtam soha többet.


Ennyit a nagy jelekről, még ha teli mosollyal mosolyognak rád, és zavarba jönnek, még akkor se akar semmit, csak szórakozik -.-

2023. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
43%
7. Ennyit az x évvel fiatalabb lányokról, azt se tudják arcal merre vannak.
2023. júl. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Adja magát, ha egy férfit érdekelsz, közeledni fog vagy a tudtodra adja.

Ha nem, akkor ennek pont az ellenkezője.

2023. júl. 29. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Én most nőként nem kezdeményezhetek egyértelműen, a helyzet olyan, hogy maximum burkoltan adhatom tudtára, hogy tetszik.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2023. júl. 29. 07:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!