Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 25 éves dolgozó férfihoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25 éves dolgozó férfihoz egy szintén 24-25 éves nő illik jobban vagy egy fiatalabb, 18 év körüli lány?

Figyelt kérdés
Mert azt mondják, jó ha van pár év különbség, azonban szerintem ez pont az a kor, ahol a lány még gimis/egyetemista, más szakaszban van, mint a férfi. Ti mit gondoltok?
2023. aug. 22. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 25 éves dolgozó pasihoz illik a 24-26 éves dolgozó nő, vagy a 21-23 éves egyetemista is, a 18 éves nem.
2023. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát inkább 24-25, mert mindketten tapasztaltak már
2023. aug. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Ha te akarsz 18 éves lánnyal, akkor olyan hülye vagy, mint egy 18 éves. Ha a 18 éves akar veled, akkor ő olyan felnőtt és érett, mint egy 25 éves.

Nem tudom mit gondoljak.

2023. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Azt gondolom, hogy a nagyszüleim akkor házasodtak össze, amikor papám 30 éves volt, mamám 20 éves és aztán volt egy 46 évig tartó házassaguk.


Illetve azt gondolom, hogy én most 29 éves vagyok, a barátnőm pedig 20 éves.

2023. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ember es szemelyiseg fuggo. Srmelyik korcsoport sem egyforma. Ezek csak tarsadalmi beidegzodesek , hogy ki hol tart.
2023. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez teljesen egyéb függő. A párom baromira éretlen volt, amikor 20 évesen megismertem. Agyilag egy 16 éves lánnyal illett volna össze, kb ők tudták volna egymást igazán megérteni. Hozzám 16 évesen egy 20-22 éves pasi illett volna. Most 25 évesen olyan érett a párom, hogy felettem van már, pedig csak egy évvel idősebb nálam. Van, aki 2 év alatt behozza az 5 évet fejben, van, aki 30 évesen is olyan éretlen, hogy egy húsz éves illik hozzá. 15 évesen jártam 6 hónapig egy 19 éves fiúval. Még én tanítottam őt a kapcsolatra, nem fordítva.
dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!