Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értetnétek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értetnétek meg egy kollégátokkal, hogy nem vagytok vevők szexkapcsolatra, ha ezt már így direktben közöltétek vele és azt hiszi, hogy csak vicceltek?

Figyelt kérdés
Mindketten szinglik vagyunk és nem érti meg vagy nem akarja megérteni, hogy én csak párkapcsolatban élek nemi életet. Mivel lehetne ezt egyértelműbbé tenni számára, ha a szép szó nem használ? Zavar a folytonos célozgatása, hogy majd egyszer úgyis feladom az ellenállást, elvégre egyikünknek sincs senki felé elszámolnivalója.... Már félek vele összefutni a munkahelyen....

2023. aug. 22. 20:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Akárhányszor megkérdezi, unott pofával annyit mondasz, hogy nem. Nem kell elhúzni a mondókát, simán mutasd meg neki, hogy untat.(szürke kő technika)

Amíg többet beszélsz, azt fogja hinni, hogy kérted magad.

2023. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Arra a válaszom azóta mindig csak egy határozott nem, elég csúnya nézéssel és sietek tovább. De attól még már vagy 20-szor megkérdezte.... Az esernyőset lehet, hogy kipróbálom, hátha akkor felfogja.
2023. aug. 22. 21:08
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Így van. Már a szavakat sem kellett volna kimondani. Magyarázkodni meg végképp nem kellett volna.
2023. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy szálljon le rólad, különben muszáj lesz panaszt tenned a hr-en.
2023. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az esernyos utan erolkodni fog hogy nem azt kerdezte hanem tudod.

Te meg kerek szemmel nem, nem tudom. Aztan folyt lehet paprikákrumpli kéne vacsira. Majd szólok ha meggondoltam.


Amikor szexualis celozgatásokkal jon nem válaszolsz! Csak kerdezel hogy közöd? Vagy

Hozzam szoltál?


Aztan ne hari de en dolgozni vagyok itt

Neked nincs munkád?


Stb

Szexualis témákat ne engedj

2023. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Először szólj a főnöködnek, és ha ő nem állítja le, akkor fordult a Hr-hez.
2023. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Valami ilyesmit mondanék:

Ide figyelj X. Egyszer, utoljára és érthetően mondom, hogy ez egy munkahely, fejezd be az ide nem való célozgatásaidat, szexuális tartalmú megjegyzéseidet.

Nem vagyok rá vevő és felháborít, hogy van bőr a képeden ezt egy munkahelyen tolni huszadik alkalommal is.

Utoljára szóltam, hogy fejezd be. Ha nem hagyod abba, teszek róla, hogy többet ne legyen gondod a munkahely szó értelmezésével.

Kerülj el, hagyj békén, míg teheted.

2023. aug. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
67%
Mennék a HR-re és kirúgatnám.
2023. aug. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"vagy nem akarja megérteni, hogy én csak párkapcsolatban élek nemi életet."


Semmi köze hozzá, hogy te kivel mikor élsz szexuális életet. Nem kell magyaarázkodnod.

2023. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!