Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatból párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból párkapcsolat lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy férfi, aki 29 éves én pedig 23. Én még egyetemista vagyok, 1 év múlva végzek, ő pedig egy elég sikeres, befolyásos ember, aki magas pozíciót tölt be, ebből kifolyólag sok munkája van és szellemileg teljesen le van amortizálva nap mint nap. Másfél éve ismertem meg szakmai gyakorlat során, sikerült hozzá bekerülnöm, ami elég nívós helynek számít. A munka során rádöbbentem arra, hogy nekem ő a férfi ideálom, borzasztóan megtetszett, de elnyomtam magamban ezt az érzést (nem volt közös ismerősünk, nem tudtam róla semmit, van-e valakije, stb…). Többször beszélgettünk, dicsért, hogy szépek az egyetemi eredményeim, nemzetközi versenyeredmények, stb… Szerencsére jól megy az egyetem, vannak céljaim. Egyébként közgazdásznak tanulok.


Már 1 éve nem volt vele semmi kontaktom, viszont most felkeresett. Beszélgettünk, aztán rákérdezett kerek-perec, hogy érdekel-e tartós szeretői viszony. Azt mondta, hogy ő nem akarja váltogatni a partnereit, viszont egy tartós komoly párkapcsolat még várat magára az életében, hiszen a céljai elérése érdekében még gürcölnie kell, így nem tudna illő időt tölteni egy szerelmi kapcsolatban a párjával. Így hát szeretné, ha jelen lennénk ilyen formában egymás életében, hetente 3-4 találkozó, szex, beszélgetés, de semmi több. Állítása szerint egy belső megérzés vezérelte abban, hogy engem keressen ezzel meg, úgy gondolja, hogy van köztünk vonzalom és okos vagyok, ambiciózus és számára ez nagyon vonzó.


Mi a véleményetek erről? Nekem Ő nagyon-nagyon tetszik, az lenne az elsődleges célom, hogy elcsábítsam, de nem tudom, el tudnám-e viselni azt, ha például egyszer csak azt mondaná, hogy ennyi volt, ne talàlkozzunk többet, és hogy “ő szólt, hogy csak szex”. Szerintetek lehetséges, hogyha ebbe bele megyek és összejárunk így, akkor hetek, hónapok alatt, ha kedves vagyok vele, figyelmes, nőies, törődő, akkor belém szeret és együtt lehetünk? Vagy aki ilyen irányból érdeklődik a másik iránt, sosem fogja komolyan gondolni vele?


2023. júl. 15. 19:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Az a véleményem, hogy nagyon megszívod, ha belemész. Te bele fogsz szeretni, ő meg majd hiteget. Rapazarolsz éveket, ahelyett, hogy normális kapcsolatot keresnél.
2023. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
csakis akkor szabadna belemenned, ha nincsenek fele elvarasaid, kulonben osszetori a szivedet
2023. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Ha van idelye heti 3x szexelni, az sem 5 perc, akkkr kapcsolatra is lenne idelye.

Én biztosan nem mennék bele, mert te bele fogsz szeretni ! És szenvedni fogsz.


Mond meg neki, nálad csak is kapcsolat jöhet szóba.

2023. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

3-4 találkozóra van ideje? De kapcsolatra nincs?

Amúgy lehetetlen elcsábítani, ezzel csak annyit érsz hogy az éveidet elpazarlod és az önbecsülésednek is annyi lesz, borzalmasan belefogsz szeretni, ő meg csak használni fog és hitegetni meg üriteni beléd.


Ha valóban értelmes lány vagy ebbe nem egyezel bele és ezentúl messzire elkerülöd.


Hidd el a férfiak 99% és ez a férfi föleg nem fog beléd szeretni szexkapcsolatban.

2023. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként gyakran szokták kérdezni és szinte sosem hallgatnak a tanácsra a lányok, háthat te kivétel leszel
2023. júl. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Az a baj, hogy az ilyen szexuális ragadozók a fiatal lányokat cserkeszik be és hitegetik őket mindennel. Hogy majd később lehet normális kapcsolat, csak most nincs rá ideje. Ne hidd el!
2023. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
A szexuális ragadozó a legjobb kifejezés rájuk, ezeknek nincs igénye normális kapcsolatra, használni akarják a fiatal lányokat.
2023. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha te eleve komoly kapcsolatban gondolkodsz vele kapcsolatban, akkor semmi értelme nincsen belefogni abba, hogy az állandó szexpartnere légy MÁS NŐK MELLETT!

Ne gondold, hogy csak te lennél neki, mint szerető hohó arról mondj le nyugodtan, van neki minimum egy és senkivel sem akar komoly párkapcsolatot!

2023. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez a lényeg, eszében sincs elköteleződni.
2023. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Miért is kötelezödne el, egyszerre akár több fiatal lányt is hülyíthet akik annak reményében válnak szexpartnerré hogy lehet több is.

Szerintem a többségük még azt is elhiszi hogy ők az egyetlen partner, és pár év múlva lehet vmi ha várnak a férfira. Nagyon naivak

2023. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!