Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány teherbe esik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány teherbe esik miért mindig ő a hibás? A fiúnak is lehetne annyi esze hogy védekezzen!?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
persze h nem csak a lány a hibás...!
2010. okt. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehetne neki is tény, csak amíg a fiú gond nélkül olajra tud lépni, a lány ezt nehezebben teszi meg... Mondjuk ha baromira tökön rúgná a fiút, aki "elvból" nem húz gumit, akkor máris sokkal kevésbé lenne probléma az ilyen. De amíg vannak lányok, akik beveszik, hogy "az elsőtől nem eshetsz teherbe", "ha hátulról csináljuk, nem lesz gyerek", "utána zuhanyzunk, akkor nem leszel terhes", "előtte leszopsz, akkor nem leszel terhes" és hasonló dumákat (mind innen, gyakorikérdésekről idézve).


Sajnos ez a helyzet, hogy amíg a lányok hagyják magukat átverni, megvezetni, addig az lesz a helyzet.


Mondjuk az megint más téma, hogy gumi nélkül én le nem feküdnék egy csajjal, akin ki tudja, hány pasi átment már védekezés nélkül... csak isten tudja, mit és hol szedtek addigra össze (és ez igaz a fiúkra is, csak ügye ők nem esnek teherbe, tehát sokszor bőven eltelik 9 hónap, mire neki leesik, hogy baj van, és addigra sokszor terjeszti is, amit elkapott)

2010. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert a végső döntés, hogy "lesz-e szex" mindig a nő kezében van. Ő szab ilyen tekintetben feltételeket, nem köteles magába engedni senkit.


Ha belemegy a gumi nélküli szexbe, és, hogy a barátja beleélvezzen, akkor lássuk be, a nő nagyobb részben felelős. Persze, hogy a férfi is hibás, hiszen nem kéne visszaélni a nő felelőtlenségével, de más a felelősség aránya.

2010. okt. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlen az ő sara, de ő szívja meg jobban.
2010. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mindkettőnek egyaránt észnél kell lennie. de látok, hallok manapság is olyanokat, hogy a nő a hibás, meg leginkább a nőt bélyegezik meg ezzel, hogy hát ugyan már, miért nem vigyázott.

velem megtörtént, hogy egyszer(és utoljára az is tuti) volt egy egyéjszakás kalandom. mindketten hülyék voltunk. nem volt gumi. hát mit ad isten a srác bennem ment el. a srác nem is aggódott egyáltalán. mondta, hogy áá, úgysem lesz semmi baj. én meg egyedül mehettem el gyógyszerért, és egyedül fizethettem is ki azt. ez jó kis tanulópénz volt nekem, az biztos.

2010. okt. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,és igen,a nő a hibás...mert hagyja magát megdugni védekezés nélkül...
2010. okt. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a lány a hibás. Védekezni nemcsak a terhesség ellen kell, hanem a nemi betegségek ellen is. Ha pedig komoly a kapcsolatuk nem esnek kétségbe a terhesség hírétől.
2010. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!