Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ebből a szempontbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám ebből a szempontból elfelejteni az illetőt?

Figyelt kérdés

Sajnos egy nő után sokkal többet érzek ,mint kéne. Ez az első ,,simán tetszik" után sok év alatt alakult ki. O már foglalt volt, mikor megismertem, azóta házas. Már én is házas vagyok. De sajnos nem ez a legnagyobb baj.

Úgy érzem majdnem tökéletes életem van, szeretem a feleségem, majdnem minden hétvégén utazunk valahova, imádok vele lenni, nemrég vettünk közös otthont, szeretnénk gyereket is, vele képzelem el az életem.

Ha sokáig nem találkozom (2-3 hét) a másik nővel, ugy ahogy elvagyok, de a férjével így is szinte mindennapos a kapcsolatom. Néha megőrit a tudat, hogy ő megy hozzá haza és nem én. Mindig az jár a fejemben, hogy miért nem én ismertem meg előbb, kaptam volna talán egy esélyt. Közben ezt az egészet baromira próbálom elnyomni és nem felszínre engedni, mert utálom magam érte. A feleségem miatt, a férj miatt.

A találkozást nem tudom elkerülni, ez az opció teljesen kizárt. Rajta nem látom, hogy másképp nézne rám, , de egyébként sem az a fajta, aki nagyon kimutatna az érzelmeit. De nem is akarok ezzel foglalkozni, épp elég elnyomni magamat.

Ez egy teljesen abszurd és lehetetlen helyzet, minden szempontból. Annyi mindent tudnék írni, hogy utálom, hogy a férje nem úgy bánik vele, ahogy megérdemelné, egyszerűen nem becsüli meg, de az egész csak ront az egész helyzeten.

Nincs senki aki ezt a helyzetet mgertene, nem is bízom senkiben ezzel kapcsolatban, megoldás sincs az egészre, de ki kellett írnom magamból.

Ilyenkor persze az az ember első reakciója ,hogy én nem szeretem a feleségem. Pedig szeretem, oda vagyok érte .Már rég beletörődtem, hogy a másikkal nem lehet semmi, és sikerült olyan nőt találni, aki teljes ellentéte neki, szeretem őt, sokat udvaroltam neki, minden rendben a kapcsolatunkkal. Az is lehet, hogy azért ragaszkodom a másik nőhöz, mert ennyire tiltott, ki tudja. De bízom benne, hogy valahogy ez enyhül, nem akarok így élni egész hátralévő életemben.



2023. aug. 26. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Szerelemmel szereted a feleséged, vagy csak barátként?

Nem tudom, hogy ez miért lehet, hogy tudsz valakibe felnőtt férfiként ennyire belehabarodni. Nem is ismered azt a nőt igazán! Lehet, hogy nem is olyan, mint amilyennek elképzeled. De ha róla abrandozol, akkor valójában gondolatban mégiscsak hűtlen vagy a feleségéhez. Ha nem tudsz ezen tullepni, én pszichológust javasolnék.

2023. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azt kellene szerintem magadban rendbe tenni hogy mit érzel pontosan a feleséged iránt és mit a nő iránt?!

Tehát tudni kell elválasztani hogy melyiket szereted szerelemmel, melyiket szeretettel. Vagy esetleg melyiket akarod csak birtokolni?

Sok ember nem tud különbséget tenni az érzései között!

Van hogy csak a pszichológus segíthet kideríteni, hogy ki iránt milyen érzéseid vannak valójában, mi az amit csak kivetítesz a másikra (vágyak, illúziók, fellángolás).

Lehet hogy neked is szakember segítségével kellene ezt kideríteni, mert lehetséges hogy gyerekkorba vezethető vissza ez nálad (kötődési minták zavara).

2023. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ismerem, sok éve. Persze nem vele élek, nem mindennapi kapcsolatban vagyok vele, de eléggé ismerem.
2023. aug. 26. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Az teljesen más. Más ismerni valakit munkakapcsolat révén, és más együtt élni vele. Amúgy miért nem tudod elkerulni?
2023. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez az erős szexuális vonzalom veszélyezteti a házasságodat. Meg kellene szakítanod a kapcsolatot ezzel a nővel. Ha egyedül nem sikerül megküzdened a problémával, fordulj pszichológushoz.

Hosszú távon meg kell tanulnod kezelni a hasonló helyzeteket.

Kollégák vagytok?

2023. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem vagy szerelmes a másik nőbe, csak ilyen tipikus pasi vagy, "mindentakarokmoströgtönazonnal".


Egyszerűen az egódnak kell, hogy megszerezhesd a másik faszi feleségét is. Ez nem szerelem, hanem birtoklási vágy, mint mikor nagyon kell a legújabb Iphone, de semmi szükséged rá, mert a régi is teljesen jó.


Csak ne felejtsük el, hogy az emberek nem tárgyak.

2023. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

"Ilyenkor persze az az ember első reakciója ,hogy én nem szeretem a feleségem. Pedig szeretem, oda vagyok érte ."



Nem vagy szerelmes belé ez tény!



De a másik nőbe se, csak ő képezi, kompenzálja a szerelem hiányát az életedben!


Én nem kockáztatnám a jól működő házasságom egy nővel, aki még csak figyelembe se vesz és még férje is van!


Keress más munkahelyet és ha nem múlik ez a hülye érzés, akkor szakember akár válás és keress szingli nőt akivel szerelmen alapuló kapcsolatban lehetsz!

2023. aug. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
0%

A szerelem vak, - tartja a népi bölcsesség. És valóban, kár lenne észérveket keresni benne. Pont ez a feneség; mi, férfiak racionálisan, logikai úton levezethető érvek mentén élünk, nehezen tűrjük a megmagyarázhatatlan dolgokat. Mindazonáltal néhányunk életében előfordulhatnak megmagyarázhatatlan vonzódások. Akár abszolút lehetetlen személy iránt is. Nekem egyszer anyám barátnőjével, aki még csak nem is volt az esetem indult be valami eszméletlen erejű vonzódás, amit nem érthet más, csak aki átélt már hasonlót. Máskor egy útszéli örömlány, - akinek megálltam, amikor stoppal igyekezett a helyére - váltott ki bennem hasonlót. Ezekből természetesen nem lett semmi, de utólag végiggondolva, könnyen lehet, hogy csak azért, mert mindössze néhány percig tartott a testi közelség. És szintén utólag belegondolva, mivel minden esetben jelen volt ez a testi közelség (fél-egy méter), a feromonok játékára kell gondolnom. Ezek a parányi illatmolekulák a tudatalattinkra hatva, sorsokat dönthetnek el, egy életre belénk ivódva jelzik, hogy génkészletünk az ő génkészletével keveredve alkotna tökéletes utódot. Olyan atavisztikus ösztönök ezek, amelyeken nem fog az idő, és ugyanúgy jelen van a ma emberében, mint Hiányzó Láncszem nevű ősünkében. És élhet valaki idilli boldogságban, szerelemben, boldog békességben, ezek ellen a malőrök ellen nincs mentség.

Egyébként ennyire tökéletes párosítással csak nagyon ritkán találkozik az ember, legtöbben sohasem, ezért is annyira érhetetlen, megfoghatatlan és elítélhető a többség számára. Mondjuk, ha rajtam múlna, szerelemféltésből elkövetett bűntények esetében ítélkezni nem is engednék, csak olyan ügyészt, aki bizonyítani tudja,hogy életében legalább egyszer megtapasztalta a vonzódásnak ezt a fokozatát.

A te eseted különösen kacifántos és gyötrő, mert időről időre testi közelségbe kerülsz az illető hölggyel, újra és újra emlékeztetve sejtjeidet az tökéletes utódlás kínzó vágyára.

2023. aug. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!