Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes Instan újra bekovetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes Instan újra bekovetni egy lányt, aki egyszer elfogadta a kerelmet, de pár nappal rá visszavonta?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki egy ideje tetszik,pár hónapja bekovettem Instan. Először elfogadta a követési kérelmem, majd pár napra rá visszavonta, így megint privát a fiókja.


Szerintetek érdemes lenne újra megprobalnom?



Ha esetleg ramirna, hogy mégis miért akarom újra követni, amikor már egyszer visszavonta, akkor egy olyan hülyeség jutott eszembe, hogy "Ritkán nézem az Instat, egy ideje nem láttam tőled se posztot, se sztorit, raneztem a profilodra,és láttam hogy újra privát, és hát ez nem állapot, azonnal kezelesbe vettem az ügyet "🤣🤣



2023. aug. 26. 12:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2023. aug. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

Kérdés amikor visszajelolt te írtál neki üzenetet azon kívül, hogy:

"Szia, mizu?" ha nem, akkor már hiába próbálkoznál szerintem, különösen azt figyelembe véve kérdező, hogy egy munkahelyen dolgoztok és mégcsak köszöni se mersz neki!!!

2023. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Legyen önbecsülésed, ne teperj valaki után, akit nem érdekelsz

N

2023. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Amit írni tervezel neki, az meg különösen übergáz.
2023. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Az insta csak egonövelésre jó, ismerkedésre nem. Ha tetszik egy lány, akkor az ilyen kémkedős-kukkolós plátói szerelem helyett inkább mondd el neki! Aztán meg majd kiderül, hogy ő mit gondol.
2023. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Egy másik lány lesz az igazi, nem ő. 💔 Ôt felejtsd el!
2023. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat Jöhetnek még :)


2es: semmit nem írtam neki akkor se, csak simán bejeloltem,mint kolleginát...

4es: mondjuk úgy, hogy viccnek szántam , de a humorom a béka feneke alatt van , azért nem akarok ott kutatni 🤣

5os: eloben nem merem megszolitani,mert nem látom rajta, hogy szimpatikus lennék neki.

2023. aug. 26. 12:43
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Akkor minek akarod égetni magad? Instant tiltás lesz belőle.
2023. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Lehet nem látszik rajta, hogy szimpatikus vagy neki, kérdés inkább az, hogy olyasmi látszik-e rajta, hogy NEM vagy szimpatikus neki?
2023. aug. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9es: én a szemöldök felhuzasbol, nem mosolygasbol, fapofával visszanézésböl ezt szűrőm le.
2023. aug. 26. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!