Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha rossz téma.

Egy Pakisztáni férfi folyamatosan írt nekem, hogy feleségül szeretne venni, de nekem nyilván nem kellett ezért letiltottam. Addigra már lementette az összes képemet ami kint volt Facebookon, beleértve a családom képet is. Most kamu Facebook profilokat csinál a nevemben, és a képeimmel. Bejelölte az ismerőseimet. Mit tudnék csinálni hogy leszálljon rólam? Ha tiltom, újat csinál. Anyukám a rendőrségen dolgozik, és ezért nem akar belőle rendőrségi ügyet.



2023. aug. 26. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Hm nagyon hihető sztori.
2023. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Könyörgök segítsetek. Ez nem kamu
2023. aug. 26. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsétek többen a profilt az ismerőseiddel!
2023. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Aki a rendőrségen dolgozik mióta nem jelenthet fel senkit?
2023. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor újat csinál. Öt nem érdekli. Nagyon nehéz lesz tőle megszabadulnu
2023. aug. 26. 21:33
 6/9 A kérdező kommentje:
#4 anyukám az olyan hogy szégyelli az ilyeneket, akárhogy is próbálom meggyozni nem akarja
2023. aug. 26. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen anyukád. Pedig megvédhetné a lányát, de azzal foglalkozik inkább, hogy mások mit gondolnak majd róla..

Talán segít, ha minél több ismerősötök jelenti az ő profilját és a kamukat is. Lehet ezzel el lehetne érni, hogy az IP címét is tiltsák vagy ilyenek

Amúgy meg egyszer biztos megunja. Szarul hangzik, de örökké nem tudja csinálni.

2023. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hála az égnek, hogy nekem nem ilyen az anyukám...
2023. aug. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell anyádat meggyőzni. Elmész feljelented a fazont és ennyi. Anyádnak ehhez semmi köze.
2023. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!