Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek számít a külső, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek számít a külső, vagy csak a pénz számít?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 23:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Persze. Aki nem tetszik azzal mit kezdjek?
2023. aug. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Külső IS, pénz IS, belső IS, minden. Ettől vagy kerek egész ember. Minek kéne valaki otthonra, aki nem tetszik, el kell tartani, és szar ember?
2023. aug. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván számít.

És a belső is számít.

2023. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
2. Ja el kell tartani persze.. inkább neked kell sok pénz amiből ő vis el ide oda meg vesz dolgokat..Ti nők azt hiszitek jól forgatjátok a dolgokat de levagos mire is gondoltok igazabol.
2023. aug. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Arra gondolok, hogy tudja állni a saját részét a közös programokból, kajából, rezsiből. Ne a csóró környezetedből indulj ki.
2023. aug. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
4%
5. Nem vagyok csoro , csak nem szetetem ha lehuznak!
2023. aug. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Na látod, én sem szeretem, ha lehúznak. Egyetértünk.
2023. aug. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Férfiként írom:


A külső sok nőnél a beugró. Nem lehet elvi hibás mert ezen a ponton döntik el, hogy van e szexuális vonzalmuk ha ez nincsen meg akkor sok nő még megnézni a személyiséget és kicsi esélyel de lehet még talán találkozik veled.


Első sorban a külső számít, után hogy szexuálisan nő tudjon lenni melletted legyen meg a "szikra" ők ezt szokták mondani. Legyen jó a személyiséged hallgasd meg és segíts neki a problémákban.


Szerintem csak ezen a ponton jön a pénz, és itt is csak kb olyan színt hogy fenn tudd tartani magadat ne legyél lúzer.


Kb ennyi a "minimum" xd, sok pasi nem tudja ezt megugrani mert nagy a verseny ő kosarat kapnak de hát ez van get used to it.

2023. aug. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
Egyre inkább csak a külsõ, mivel miután kikurvulták magukat a nõk a legjobb éveikben, utâna még mindig találnak valami balfåsz bétát aki majd eltartja õket, neveli a gyerekét mástól, és még engedelmeskedik is neki mert elképesztõen szerencsésnek tartja magát, amiért összejött egy használt ronggyal. :D
2023. aug. 27. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Van az a pénz.
2023. aug. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!