Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek nem a külső számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek nem a külső számít? Mi kell ahhoz hogy egy lány érdeklődését felkeltsem?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy nem vagyok csúnya. Ezt persze nem a korombeli lányok mondják hanem az idősebb asszonyok a szüleimnek hogy helyes fiuk van.

Ha ez igaz akkor nem tudom miért van az hogy aki nekem tetszik azt egyáltalán nem érdeklem.

Nem vagyok bunkó, úgy gondolom kedves vagyok. Nem piálok, nem cigizek, nem drogozok. Néha eljárok buliba de szerintem az nem bűn :)

Mi lehet a baj?

Mindenki azt mondja hogy csak jól kell kinézni ahhoz hogy legyen az embernek barátnője.


2012. máj. 6. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gitár.
2012. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azért nem csak az kell, hanem hogy legyen jó szövege az embernek.

volt egy osztálytársam, mondhatjuk helyesnek is... de naggyon gázos volt a viselkedése, a beszéde.

senki nem állt le vele

2012. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Carlsokolbász ***** válasza:
Vannak csodatárgyak. Ilyenek: BMW, aranygyűrű,PÉNZ stb. A BMW beváltható Mercedesre vagy Porschera, de a Ferrari sem egy utolsó.
2012. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megjátszott magabiztosság kell hozzá.
2012. máj. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem csak a külső számít.

Kinek mi. Nekem például tetszik ha jó humora van a pasinak, sokat mosolyog, nevet. Nálam ez az egyik legfontosabb. Az sem zavar, ha nem tűnik olyan hű de magabiztosnak. A kitartást viszont értékelem.

2012. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
elég ennyi---> $
2012. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Normális öltözködés,magasság,humor,kedvesség,szép mosoly,tetszen a tekintete,bármiről tudjunk beszélgetni,legyen azonos az életkörülményünk és az érdeklődési körünk!
2012. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy kedves vagy velük, bunkó, erőszakos, határozott, magabiztos legyél, akio mindenkin átgázol bármiféle bűntudat és lelkiismeretfurdalás nélkül és akárkit megdughatsz, hiszen jóképű vagy, szóval te még fejlődhetsz!!!
2012. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem írtad hány éves vagy, de a külső nem minden. Magabiztos fellépés és jó beszélőke kell, na meg tudni kell bókolni is, bár a mai tiniknek a lóvé többet számít, na meg az is, ha te vagy a helyi f@szagyerek. Meg nézd meg külsőre mitől gerjed a korosztályod, ha 16-18 év körüli vagy akkor ez a jó kisfiús imidzs + királycsávó kombó a menő.
2012. máj. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy mindenki azt mondogatja, hogy humorérzék kell, pedig láthatóan halvány fingjuk sincs, hogy mi az.
2012. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!