Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a probléma azzal, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma azzal, hogy a nőknek is számít a külső? Miért rögtön felszínes ettől bárki is?

Figyelt kérdés
2015. márc. 14. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem akkor felszínes ha számít a külső, hanem akkor ha nem számít a belső.
2015. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, # 1.
2015. márc. 14. 21:39
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Semmi, csak az hogy izéstelen barmok társaságát keresik..
2015. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Azért probléma, mert a külsőm miatt soha nem lehet senkim, ugyanis minden lány annyira ocsmánynak tart, hogy még szóba sem állnak velem.
2015. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
ezzel csak a megkeseredett, pinát csak hírből ismerő, jellemzően ronda férfinak született valamik szoktak dobálózni. természetesen nem lesz felszínes senki ember fia attól, hogy figyelembe veszi a partnerjelölt küllemét. ez mindenkinél hasonlóan működik.
2015. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%
Hosszútávon annyira nem fontos, viszont pár alkalmas partnereknél igencsak válogatós vagyok.
2015. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

# 4


Kíváncsi lennék, hogy mégis miért lennél ennyire csúnya.

2015. márc. 14. 21:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten számít a külső.

Akkor felszínes valaki, ha:

-csak a külső számít neki

-jobban számít neki a külső, mint a belső

2015. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy csak az számít náluk manapság,semmi más...

Nekem is azért nem lehet soha barátnőm,mert nem "helyesnek" születtem...

Nem vagyok egy csúnyaság pedig,adok is magamra,mégsem kaptam még csak esélyt sem soha egyetlen nőtől sem.

2015. márc. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

A külső mindenkinek fontosabb, akárt beismeri ezt, akár nem, az alapján vonzódunk vagy nem vonzódunk valakihez.

Párválasztásnaál szexuális alapon szelektálunk, ilyen az emberi természet.

A személyiségnek inkább a kapcsolatban vab szerepe, amikor már jobban megismerjük a másikat.

Ez viszont sok olyan embernek problémát jelent, akik nem születtek szépnek/helyesnek, így nem keltik fel a másik nem érdeklődését, így ismerkedni sem akarnak velük.

A felszínesség más téma, azt jelenti hogy valakinek a személyiségére akarunk következtetni a külseje alapján.

Kb. ennyi.

2015. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!