Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam Messengeren a nőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam Messengeren a nőre, aki szokott engem nézni a buszmegállóban, illetve a buszon. Miért nem ír vissza, ha bejövök neki?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 11:28
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy szia, ez meg az vagyok, szeretnél beszélgetni?
2023. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%

Én azokat a csajokat se találom, akiknek nagy ló betűkkel van ráírva a nevük a munkaruhára, te meg a megállós csajjal dumálsz.

Fszom.

2023. aug. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
2 ne szomorkodj. Valszeg valami kisvárosról van szó, és itt aztán mindenki tudja mindenki nevét.
2023. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

#2 Dumálna, ha visszaírna. Így viszont kellemetlen lesz vele legközelebb találkozni.

Szívás.. :D

2023. aug. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
93%
Mert egyáltalán nem jössz be neki és tök más okból néz ilyenkor. Szívesen.
2023. aug. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Hát igen elég kellemetlen lesz
2023. aug. 27. 11:37
 7/47 anonim ***** válasza:
92%
Még ha vissza is írt volna mert tényleg bejossz neki szerintem tök kínos hogy messengeren irogatsz neki ahelyett hogy odamennel hozzá amikor ott van egy karnyujtasnyira.
2023. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
77%
Mert lehet, hogy van legalább 2 hódolója+az aktuális férje, akikről nem tudtál, így tényleg szívás lesz a találkozás a busznál.
2023. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim válasza:
86%

Miért nem mentél hozzá oda a buszon?

Az is lehet, bejössz neki de az is, hogy nem.


Kellemetlen a szitu ha kellemetlennek éled meg...

Legközelebb menj oda hozzá, és mondd neki, hogy feldobta ismerősnek és bejelölted, 50-50, hogy hogy sül el, legrosszabb esetben lekoptat, te azzal is csak nyersz és előrébb vagy mert kimozdultál a komfortzónádból, kicsit gyakoroltad a kommunikációt. A gördeszkások is sokat esnek pofára mire profik lesznek, csak így lehet tanulni annak aki nem istenadta őstehetség.

A csajozás is csak egy készség amit lehet fejleszteni.

2023. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
85%

Miert nem a megállóban, buszon szolitod meg?

Nálam kuka lenne, aki rendszeresen lát, de nem mer idajonni, hanem nyomozgat utánam és írogat

2023. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!