Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi kimutatja a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kimutatja a nő felé, hogy tetszik neki, akkor úgy gondolja, hogy lehet köztük valami?

Figyelt kérdés

Mosolyogva üdvözli, szemébe néz, látszik rajta egyértelműen, hogy a nő több mint nem közömbös számára.

Ha mindezt nem is próbálja leplezni, akkor úgy gondolhatja, hogy a vonzalma kölcsönös?

Ott még nem tart a dolog, hogy szóba is álltak volna egymással, csak egy ideje megy ez a nonverbális párbeszéd.


2023. aug. 27. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem álltak szóba egymással, akkor hgy?
2023. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy nem csak szavakkal lehet információt átadni.
2023. aug. 27. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
2. Az oké. De a ház sem ránézésre készűl el. Lehetnek szép gondolatok egymásról van amit nem lehet átugrani és nem is nagyon szoktak az emberek.
2023. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó volna beszélgetni xd.
2023. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fuuu...meg se tudom számolni hány olyan volt az életemben amikor én naiv voltam (N) és azt gondoltam bármit is jelent a szép nézés, mosolygás, kedvesség, figyelmesség, flört, bámulás, stírölés, egymás társaságának keresése stb. SEMMIT.


Majd ha a pasi randira hív és abból több randi lesz és nem lép le az első szex után AZ jelent valamit.


Addig semmi nem jelent semmit. Túl sok időt pazaroltam ilyenekre. Most már látom.

2023. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak teljes mértékben igazat adok.

A kedvesség és flört önmaga semmi,óriási nagy nulla!A randi és egymásnak esés már azért tényezők...😉

2023. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!