Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem akar gyereket, annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem akar gyereket, annak a szüleinek mit kellett volna másképp csinálni, hogy akarjon?

Figyelt kérdés

Volt egy gyerekvállalásos kérdés, és ezen gondolkodtam. Én most szültem és jól akarom csinálni, hogy a gyerekem azt érezze annyira jó volt a gyerekkora, hogy ezt ő is tovább akarja vinni.


Tudtok ebben segíteni?


2023. aug. 27. 22:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
25%
Segitek: Tanittasd!!!! Adj meg neki minden lehetőséget, hogy PIACKÉPES DIPLOMÁJA!!!!/szakmája legyen, és maris jó eséllyel indul majd! A legtobb nő nem azert nem akar gyereket, mert önző, stb. hanem az anyagiak miatt..
2023. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
65%
Nem feltétlenül ezen múlik, és nem tudom mit értesz a jó gyerekkor alatt, de az fontos, hogy egy összetartó családban nőjön fel. Legyenek az életében nagyszülők, nagybenik, unokatesók...
2023. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
6%

Ja, persze, a legtöbb nő alatt fehér diplomás nőket értesz.


cigányok, négerek, indiaiak szaporodnak, pénz nincs, gyerek van


Szerintem attól függ, hogy mekkora az agymosás mértéke a fehéreknél, elhiszik-e, hogy túlnépesedés van, és ezért nem kell neki szaporodnia (de persze csak neki, mert a cigány nem gondolkodik ilyeneken), vagy fontos neki a karrier, amibe nem fér bele a gyerek... és persze önzőség is közrejátszik (pl. az én testem, én döntök, és nem akarok elhízni).


(Kommentemnek nincs rasszista éle, mert felnézek a szaporodó népekre, és magunkat nézem le, hogy kihalunk.)

2023. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem akarok, mert toxikus családban nőttem fel és anyám nem volt az a szeretgetős, tutujgatós típus. Nem nagyon tudok kötődni az emberekhez, és szerintem ha lenne gyerekem, ahhoz sem tudnék. Azt meg nem akarom, hogy úgy nőjön fel, mint én.
2023. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Talán inkább csak tűzd ki célnak azt, hogy jó gyerekkora legyen és egy egészséges lelkivilágú, önálló ember legyen belőle. Ne akard a saját kedvedre formálni, engedd meg neki, hogy saját vágyai, gondolatai legyenek. A legröbb szülő ezt rontja el

Ne akard te eldönteni, hogy kell unoka. Majd ha ő akar, lesz, ha nem, akkor nem.

Mellesleg nem amiatt nem akarok gyereket, mert nem volt ideális családom

N

2023. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
87%

1... vagy nem azért mert önző, vagy nincsenek meg az anyagiak neki, hanem soha nem volt benne vágy a gyerekszülés, nevelés iránt. Nekem soha nem volt, gyerekkoromban sem volt semmi. Amikor mások álmodoztak tiniként a majdani családjukról, engem hidegen hagyott.

Lehetne potyogtatni a gyereket de valszeg nemsokmit éreznék vele kapcsolatban... vagyis ilyen rizikóval nem vállalnék gyereket, hogy hátha megjön majd az érzés közben.


Kérdező, szerintem a legfontosabb, hogy érett felnőtt vállaljon gyereket aki Tud Önzetlenül Szeretni, mert Már megtanulta, hogyan kell. Vagy a szüleitől gyerekkorában, vagy később sok év kemény munkájával!

Második legfontosabb: magadat szeresd, magadat tiszteld, legyél képes megnyugtatni magad, ezt lássa a gyerek. Csúnyábban szólva és nagyon leegyszerűsítve, ne legyél depressziós, mert a gyerek azt fogja megtanulni, magába szívni. Ha nevetsz, boldog vagy és jókedvvel éled az életed, akkor ez lesz neki is a minta!

2023. aug. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
71%
Ha a csalad ertek lesz szamara, akkor o is szeretne csaladot. Ha toxikus kornyezetben no fel, akkor nem fog akarni. Az elsonek is igazat adok, a leggazdagabb es a legszegenyebb retegnel van a legtobb gyerek. Akik kozepen vegetalnak, azok kozul kevesen vallaljak fel a gyerekekkel jaro koltsegeket. A felmeresek szerint a tervezett es a megszuletett gyerekek kozott pont 1 kulonbseg van. Penz, ido, energia. Ebbol a 3 eroforrasbol kell a legtobb.
2023. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
96%
#6 amúgy ez szomorú, de igaz... Ha a szülő folyton depis, rosszkedvű, hisztis, a gyerek mindig azt fogja hinni, hogy az ő hibája, és ebben a tudatban fog felnőni.
2023. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
96%
Nekem szuper gyerekkorom volt, és nem akarok gyereket. Pont mert gyerekként élveztem, nem felnőttként.
2023. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
17%
Nézd meg abortusz klinikán meg urológián elköttetni magát, csak fehérek, fehér nők és fehér férfiak. A fiatal pár, fejenként 1-1 diplomával sterilizálja megát, mert esze ágában sincs úgy gyereket csinálni, hogy nemhogy saját lakásra, de albérletre os alig telik. Míg USA-ban a feketék, Nyugat Európában meg a muszlim migránsok, 8-asával potyogtatják a kölyköket, az állam meg eltartja őket, úgy, hogy nem is dolgoznak...elgondolkodtató...
2023. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!