Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar bemutatni a szüleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar bemutatni a szüleinek. Miért?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. De még nem mutatott be a szüleinek. Én már bemutattam őt az én szüleimnek.

Mi a baja velem? De még néhány barátjának sem akar.. Szégyell vagy mi? Azt mondja felvállal de én nem érzem úgy.


2014. nov. 28. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
benne van a pakliban hogy szégyell, de lehet más oka is, amit mi nem tudhatunk...
2014. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igazad lehet. Én nem remélnék túl sokat ettől a kapcsolattól. Ilyen átmeneti, köztes partner lehetsz, amíg talál valaki jobbat.
2014. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem örülsz neki, hogy eddig megúsztad a jópofizást?:D
2014. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tegnap is kérdezte valaki ugyanezt. Ott is le lett írva, hogy valószínűleg a lakásuk a probléma. Vagy közös a szobája a tesvtvérével, vagy túl szegény. (vagy mindkettő) Ezek már kapásból olyan indokok, ami miatt pontosan így cselekszik valaki és általában szakítani is szoktak miatta. Ez persze csak akkor áll fenn, ha amit leírtál, az úgy igaz. Elképseztően "piti" dolog, de ha egy srácnak elvei vannak, akkor nehéz beszélni a fejével. Én is ilyen voltam... Ha teheted próbálj rákérdezni, de kicsit óvatosabban, ne legyen sértődés belőle. Ami fura, hogy a barátainak sem mutat be, ez valahogy nem illik a képbe..


Ha valóban nem vagy neki elég és ezért van minden, akkor meg úgy is mindegy szerintem. Fontos az őszinteség egy kapcsolatban, ha ez nincs, az egésznek értelme sincs.

2014. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a fura,hogy a barátok előtt sem nagyon vállal. Ebből arra következtetnék,hogy nem nagyon tervez veled komolyan.Most jó,elvan veled,de ennyi.

Hogy szüleinek sem..Hát én ebből is azt szűrném le. Azért fél év alatt,már csak megejteném 1-2mondatban,ha nem is túl mélyen mennék bele,hogy milyenek az otthoni körülmények. Ha valóban ez miatt nem akarnám.De ez én vagyok.


Különben jártam már így,az ok egyszerű: nem tervezett velem komolyan.

2014. nov. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy normálisat, aki felvállal. Ugyanebben a helyzetben voltam, végighallgattam a legkülönfélébb és legnevetségesebb kifogásokat. Végül úgy döntöttem, hogy nem éri meg, hogy ez miatt totál idegbeteg legyek, és inkább kiléptem a kapcsolatból.
2014. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett?
2023. aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!