Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nektek tetszik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek tetszik ha egy nő nem dől be olyan könnyen a hódítói trükköknek?

Figyelt kérdés

Mint szép nézés, csábító tüzes tekintet vagy épp kisfiús mosoly.

Stb.


2023. aug. 29. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Ez nem nagy trükk, kell más is azért
2023. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
A pasik szeretik a r.biket akik visszavigyorognak visszakacsintanak, a karótnyeltek meg nem vmi izgi.
2023. aug. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kell hozzá vonzalom, esetleg szexhiány némely személynél és ennyi. XD
2023. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2023. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok, hogy full fapofa a nő, hanem, hogy ezektől nem ájul el, nem esik azonnal halálos szerelembe, mert átlát a szitán.
2023. aug. 29. 16:23
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
A nő arra való, hogy árgus szemekkel figyelje a férfit, ha az bejön neki.
2023. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
#5: De mitől nem ájul el? Most azért látszani szokott, ha valaki nagyon erőlteti a mosolygást, egy őszinte mosoly mögött semmi hódítói szándék nem szokott lenni, a nézés alatt meg megint nem tudom mit értesz, most ezt is hogy játszod meg? Ha úgy nézek rád, akkor az azért van, mert arra is gondolok, ennyi.
2023. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon bejön :) Tetszik a játék, hogy a nő átlát rajtam, és mindig valami újat, ravaszabbat kell kitalálnom... de sajnos a legtöbb csajnak nincs hozzá esze :(
2023. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerinted a japán/koreai férfiakat érdekli, hogy az ottani nők rájátszanak pluszban egy kicsit hogy még cukibbnak, kicsit hisztisnek, elesettnek tűnjenek?

Mert szerintem nem.

2023. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell, hogy bedőljön, nem akarom én átverni.

Nekem az tetszik amikor szépen lassan kialakul a kötődés a bizalommal együtt kölcsönösen.

2023. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!