Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én látom azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én látom azt, hogy a nőket olyan dolgokért ítélik el, ami a férfiaknál teljesen alap?

Figyelt kérdés

A környezetemben azt vettem észre, hogy a férfiak többsége azt nézi hogy miért lenne előnyére az adott nő akivel ismerkedik. pl tud főzni, némelyik eltartatja magát, nem segít a nőnek a házimunkában stb. Magyarán ingyen cseléd meg ingyen szex.

Legyen fiatal, feszes, szép meg hasonlók.

Megjegyzem, hogy ezt el is tudom fogadni.

Ellenben ha egy nő kíváncsi a férfi anyagi helyzetére, akkor egyből egy k, ki akarja használni a párját és megy a habzó szájjal tiltakozás ez ellen.

Ha egy férfinak annyi elvárása lehet egy nővel szemben, hogy a lista végére se lehet érni, a nő miért ne tenné meg ugyanezt?

Ugyanez a sugar daddy kapcsolatoknál. Állandóan csak a nőt szidják, hogy pénzéhes, meg jaj csak kihasználja a fickót...könyörgöm, a férfi nem ugyanezt csinálja? Kihasználja a fiatal lány testét? Arról nem is beszélve, hogy azt a pénzt még vissza lehet szerezni a jövőben munkával, a lány viszont nem kapja vissza a fiatal éveit.

Társkereső katasztrófa.

Nincs randi, nincs kedvesség, terpessz aztán ő nagy kegyesen lefekszik veled. Az, hogy vársz valamit ezért, az teljesen elfogadhatatlan a számukra.

Kortól, kinézettől és anyagi helyzettől függetlenül tapasztaltam ezeket.

Nagyon unom.

Mi a véleményetek?



2023. aug. 29. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ismerkedj vele, bizonyítsátok be egymásnak, hogy kivételek vagytok. XD

2023. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Hihihá...
2023. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, a sugar daddy kapcsolatoknál nincs értelme egyik félnek sem panaszkodni, mert az egy üzleti alapon történő kapcsolódás.

A férfi fizet (támogatói kapcsolat) és megszabja hogy ezért mit vár el a nőtől. Minden azon múlik miben egyeztek meg. Ehhez kellene tartani minkét félnek magát.

Amit szerintem te keversz a sugar kapcsolatokkal, az az aranyásó nőkre/férfiakra való panaszkodás. Mert az a kapcsolat normál kapcsolatként indul, csak az aranyásó szerelmet hazudik miközben minél több pénzt próbál a párjából kiszedni. Ebben az esetben hitegetés van, nincsenek előre letisztázva az anyagi dolgok.

2023. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, rám már attol ramsütik az aranyasót, hogy elvárom, hogy a ferfi ugyanazokkal a dolgokkal rendelkezzen, mint én
2023. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az a fura, hogy az aranyásó rá van sütve akkor is egy nőre, ha van pénze.


Ha nőként leírom, hogy keresek havi 650 ezret, és olyan férfit keresek, aki plusz/mínusz 50 ezer eltéréssel keres, aranyásó leszek.


Ott a pasas, aki kevesebbet keres, anyjával él, nem tesz félre, de a nő lesz az aranyásó, aki dupla annyit keres, mert érdekli, a másik mennyit tud hozzátenni a közös élethez.

2023. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

5

Igy-igy!!!! Sajat lakásom van, jól fizető munkám, de ha elutasitok valakit azért, mert 30 felett mamahotelben él, én leszek az aranyáso k*rva! Esküszom, amikor meghallom egy pasitol, hogy az anyjaval él, azonnal ordit, villog a redflag a fejemben,⛔⛔⛔!

2023. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Érdekes, én nem red flag-eltem egyetlen csajt sem azért, mert az anyjával lakott. Lehet hogy ez csak a nőknek fáj ennyire.
2023. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%
Bárki lehet olyan szituációban, ami miatt haza kell költözni vagy ott marad.
2023. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

7

Nem a "fáj" szó jó rá, hanem egyszerüen nem tud működni ugy a kapcsolat! Kivéve, ha a felek aszexuálisak, mert akkor TALÁN, tud müködni

2023. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem fáj, de én nem élek anyámmal, a pasi se tegye.
2023. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!