Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a határozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a határozottság férfiaknál jó pontnak számít, de nőknél ez egy negatív tulajdonság? A férfiak miért akarnak inkább határozatlan barátnőt, amikor a nőknél alap elvárás, hogy a férfi legyen határozott?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Számomra pozitív volna, ha találnék végre egy határozott nőt, aki tudja, hogy akar kapcsolatot.. tudja hogy velem.. nem pedig a "majd meglátjuk" állásponton van.
2020. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem negatív tulajdonság nőknél sem.
2020. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Ti nem unjátok még ezeket a gyökérdéseket?
2020. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Én mindig úgy voltam vele, hogy a határozottság a nőknél is pozitív dolog, és kitartok emellett.

A párom például rosszul van az önbizalomhiányos lányoktól, akik alig mernek felszólalni magukért.

24/L

2020. dec. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Nálam, hogy egy nő határozott, olyan csillagos ötösnek számítana, hogy a fal adja a másikat. Az a baj viszont, hogy egy ilyen nő az én személyiségemet ki nem állhatná. Pedig szívesen kipróbálnám egyszer egy ilyen, határozott nővel az ismerkedést:(.
2020. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
A baj ott kezdődik, hogy sok nő bunkó, agresszív, törtető, és ezt megpróbálja önbizalomként beállítani. Nem csoda, ha az ilyen nőktől menekülnek a férfiak. Én az olyan nőket szeretem, akiknek vannak céljaik az életben (és tesznek is azok eléréséért), akik nem hülyítik a másikat, hogy akkor ők most komolyan gondolják-e pl. az ismerkedést vagy nem, akiknek van önálló véleményük, akiknek nem kell folyton bizonygatni, hogy milyen jól néznek ki stb. Szerintem egy minimális önbizalommal a nőknek is rendelkezniük kell(ene), más kérdés, ez az önbizalom némelyeknél átcsap karrierizmusba, önteltségbe, zsarnokoskodásba.
2020. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6: na pont erről beszélek, az emberek egy határozott férfiről csupa jó dolgokat mondanak, de egy határozott nő hallatán egyből olyanokat gondolnak, hogy beképzelt, karrierista, agresszív, stb
2020. dec. 8. 19:52
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
mert egy határozatlan nőt könnyebb irányítani
2020. dec. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%
#7: Ez azért lehet, mert egyrészt a nőknek még mindig többet elnéz a társadalom, mint a férfiaknak, és valami oknál fogva sok lány így is nő fel (nem baj, ha nyafogsz, te megteheted, mert úgyis el fogják neked nézni; nem baj, ha a közösségi oldalakon a kismillió "de szép vagy, puszi" cukiskodó barátnős bejegyzésekre mindig azzal válaszolsz, hogy "dehogyis, ronda vagyok", mert ezt az egótuningot is el fogják neked nézni stb.), másrészt meg sok olyan nő van, aki karrierista, törtető, jégcsap, "nekem nem kell a férfiak segítsége", "jól elvagyok szingliként is" típus. Vagyis nagyon kevés olyan nőt találni, aki egészséges, normális önbizalommal és határozottsággal bír.
2020. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem akar senki irányítani határozatlan nőt, egyszerűen a mai trendi, keménykedő, frusztrált komplexusos nők a menők. Valamiért kisebbrendűségi komplexusuk van, és nekiállnak keménykedni.

Én meg a nem természetes embereket ki nem állhatom.

Vannak valóban erős, határozott nők, de azok meg pont, hogy leplezni akarják ezt a tulajdonságukat. Így ők pl tűnnek jófejnek, kommunikatívnak, népszerűnek.

2020. dec. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!