Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mind a két testvérnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mind a két testvérnek tetszek/tetszettem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még régebben megismerkedtem egy pasival aki nekem nagyon bejött és hát tudom butaság de szexchateltünk egy ideig.

Úgy volt randizunk stb de végül ő egyszerűen ghostingolt.

Én úgy oda voltam érte, hogy voltam olyan hülye ezt kétszer is eljátszotta velem majd egyszerűen én voltam az aki mindenhonnan tiltotta és lezártam ezt az egészet inkább.

Most viszont az öccse megtalált egy társkeresőn írogat de nem válaszoltam sokáig, majd egyszerűen azt írtam ne haragudj de nem egymást keressük.

Aztán csak nem adta fel és még mindig próbálkozik.

Esti iskolába fogok járni és az öccse is ott lesz de így nekem kellemetlen ez az egész.

Gondolom nem tudja a bátyjával én ismerkedtem ezért próbálkozik.

Kedves és megbántani nem akarom de, hogy értessem meg vele én nem szeretnék tőle semmit?

Azt mégsem mondhatom "ne haragudj de szexchateltem a bátyáddal aki nagyon megbántott így inkább hagyjuk ezt"...



2023. aug. 30. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Mi az a "ghostingol"?
2023. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Jó fej vagy :)


Vannak idióta jószágok akik azért jönnek össze a testvérrel hogy a báty közelében lehessen. Egyik barátnőm éveket pazarol erre.


Szóval szerintem mondd meg hogy nem pálya, alakulgat mással vmi.

2023. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1


"A ghostingolás én-orientált és indirekt módja egy kapcsolat lezárásának. Csökken a kommunikáció gyakorisága és intimitása, anélkül, hogy a partner egyértelmű információt kapna ennek okáról, a kapcsolat megszakítására való törekvésről."


Röviden:

Egyszerűen szó nélkül felszívódik.

2023. aug. 30. 08:35
 4/11 A kérdező kommentje:

2

Hát én nem vagyok ilyen, a testvére jött be és nekem nem pálya, hogy ezek után az öccsével is ismerkedjek.

Hát mondthatom, hogy mással alakul valami de a társkeresőn attól, még ugyanúgy fent vagyok... amit ő láthat.

2023. aug. 30. 08:39
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlenül keverném be a tesós sztorit, ha nem muszáj, mert sokaknak akár kifogás szagú is lehet, hogy csak azért nem akarsz vele összejönni. De ha egyébként se szimpatikus, vagy más okból gondolod, hogy vele konkrétan nem működne, akkor egyszerűen legyél határozott, és következetes (Nyilván tiltsd le, ahol tudod, az iskolában ignoráld). Ha nem hagyja abba, akkor fel lehet homályosítani a zaklatás fogalmáról, és következményeiről.

Persze el is mondhatod a teljes sztorit, csak nekem az az érzésem, hogy annyi lenne a változás csupán, hogy lebeszélné a bátyjával, hogy ő nem bánja, szóval tök oké lenne, és ugyanúgy folytatja majd, és akkor innen kell ugyanazt tenned, mint amit írtam fent. Nem sok esélyt látok rá, hogy elvenné a kedvét, vagy megértőbb lenne, ha a szimpla "nem"-ből sem ért.

2023. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem vagy őszinte, mi ebben a gáz? "Szerelmes voltam a tesódba, aki megbántott, ezért nekem fura/zavaró lenne veled ismerkedni." Abban mondjuk van valami, hogy ő mit tehet erről, nem a tesója klónja, lehet teljesen más ember. Viszont ha valaki nem fogadja el a nem-et, abból később is lehetnek problémák.
2023. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nincs bajom vele mert nagyon kedves és szó szerint udvarol de én nem szeretnék tőle semmit. Ő meg nem adja fel pedig nagyon azt mutatom és mondom hagyjuk a dolgot.

Kölcsönösen láttunk dolgokat egymásról a bátyával szóval nekem fura lenne ezek után az öccsével bármi is.

Letiltottam ahol tudtam a suliban meg nem keresem a társaságàt.

Elmondani nem szeretném mi volt a bátyjával, még az is lehet tudja a dolgot (bár nem hiszem) mondjuk akkor meg végképp nem értem miért nem adja fel...

2023. aug. 30. 09:54
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Csináljátok hàrmasban
2023. aug. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
15 eves lany 20 +eves pasival szex chatwlt es a kis ocskossel veletlen egy suliba kerultetek. Ami fura nekem , miért nem eloben talalkoztatok?
2023. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9

Te miről beszélsz?

Ezeket a korokat honnan szedted?

Én 28 vagyok az öccse is, a bátya pedig 32.

Én akkor még vidéken éltem év elején költöztem egy nagyobb városba és mint írtam úgy volt találkozunk de ő eltűnt.

2023. szept. 5. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!