Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek hogy néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek hogy néz ki egy álom nő?

Figyelt kérdés

Értem hogy mindenkinek más a szép de azért a szép dekoratív nőkre mindenki azt mondja hogy szépek kivéve aki irigy és nem vallja be. De nyugodtan merjetek nagyban gondolkodni és írjátok le. Hírességek közül is mondhattok vagy csak úgy körül írva is. Arra is kíváncsi lennék hogy belsőre milyen egy álom nő. És itt most ne jöjjenek a kis lelki sérült nők hogy "jaaj nem létezik álom nő,, meg" mindenkinek más a szép,,.

Az igaz hogy mindnekinek más a szép de a szép nők akik tényleg szépek mint pl Monica Bellucci, Sophia Loren.



2023. aug. 30. 09:01
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Kérlek azok ne írjanak ide akik azt írják hogy "nekem a barátnőm az álom nő,,


Értem ez így normális így szép egy kapcsolat de azért a nőket meg nézegetitek az utcán szóval ne legyetek álszentek.

2023. aug. 30. 09:04
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Sophia Loren 80 éves. A másik is közel 60.
2023. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2 ezt tudtad leszűrni? Tuti nő vagy ne üzenem neked hogy nem lesz már jobb az életed 😂🙏🏽
2023. aug. 30. 09:08
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ő: [link]


Ugye ez egy bikini bemutató videó, de én a videó elejére gondolok amikor kint ül és a kamerába beszél.

Szerintem nagyon szép arca van.

Számomra ő az álom nő, szó szerint mivel egy ilyen szép arcú nőről csak max álmodozhatok.. :D

2023. aug. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#4 uhum ő tényleg szép
2023. aug. 30. 09:35
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom megmondani így, szerintem sok szép nő van, a tipikus esetem a vékony, alacsony, hosszú barna hajú, de már tetszett szőke hajú is, szóval tényleg nem tudom. :) Régiekről volt itt szó, közülük pl Audrey Hepburn stílusa tetszik, mind külső, mind kisugárzás.

Nekem azok a tipusok jönnek be, akiknek a kisugárzásában valami visszafogott szelídség, elegancia, de egy egyszerűség is. Nehéz ezt illusztrálni, de talán ezért van az is, hogy amúgy külsőre sok nő szimpatikus, de a személyisége és a kisugárzása a fontos, igazából az dönt.


A múltkor egy külföldi hírcsatornán láttam egy “esetem” nőt, de nyilván senkinek nem fog mondani semmit a név, viszont ő itt is le lesz szólva, hogy semmi extra, ki van vakolva, stb. 😀 A neve Paola Cervelli, újságíró. Biztos tudnék még példákat mondani, de nincs konkrét nőideál.

2023. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Sandra Bullock.
2023. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Nekem pl külsőre a már “túl sok” kategória Pápai Rami. Nagyon szép, de a stílusa nem az esetem, szóval igen, számít a külső, de számít a stílus, a személyiség is.

Ilyen szempontból jobban tetszik Rebro Krisztina, és talán azért, mert emberileg jobban tetszik a stílusa is, sz életstílusa, a problémái és az ízlése is öltözködésben, lakberendezésben. De ez mind egyéni dolog nyilván, nekem amúgysem igényem, hogy egy nő szépségkirálynő legyen, tulajdonképpen még zavar is. Inkább legyen csinos, valahogy “egyszerűen szép”.


És sejtem, hogy nem ez volt a célja a kérdésednek, hanem példákat szeretnél látni. Szerintem ez teljesen egyéni dolog, nem minden férfi igényli az álomnőt, illetve lehet hogy az az álomnő külsőre nem teljesen olyan, mint amit gondolnának.

2023. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nemtudom megmondani, mivel élőben nem láttam őket.
2023. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%

Szia kérdező.


Szuper a kérdés. 😁


Nálam változó.

Volt, mikor Szabó Zsófi volt a NŐ a számomra, de ma már jobban tetszik pl. Baukó Éva.

De Pintácsi Alexandra is szuper jól néz ki.

2023. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!