Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Véleményetek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Véleményetek szerint milyen egy átlagos nő és milyen az akire már azt mondjátok, hogy álom nő?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 09:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég relatív. Mindenkinek más az ízlése. Szóval, lehet hogy A férfinak álom nő, míg a B-nek átlagos. Tehát itt egyesével mindenki mást-mást fog mondani.
2017. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Álom nő, nekem a párom. Átlagos, akik mennek mellettem az utcán.

Nagyon sok szebb nő van mint a párom, de nekem akkor is ő az álomnő.

2017. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Befolyásolják ezt a médiák, a társadalmi változások, elvárások, sőt még a földrajzi hely is.. de egy biztos, nincs erre recept, ez szubjektív. Mindenki találja meg az Ő álomnőjét...vagy sikerül, vagy nem.
2017. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Olyan az átlagos nő, akivel minden nap és mindenhol találkozik az ember. Eléldegél a saját kis életében, felszínes, frusztrált, sokszor rosszindulatú. Komoly beszélgetésekre alkalmatlan, egyoldalú gondolkodású, logikátlan, hisztis.

Nekem az álomnő értelmes, tájékozott. Jól kommunikál és mindenhez képes hozzászólni. Vidám, nyitott, megértő.

2017. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A #4-es válasza kitűnő,"mobilbarát".

Ennél tömörebben és hasznosabban nem igen lehet a témában megszólalni.

Egyébként az ilyen hölgyek társasága még az immunrendszerre is jó hatással vannak.Mivel műveltek és jól kommunikálnak,hamarabb tudok kapcsolatot kialakítani velűk.

Mennyit vesződtem a sok szutyok,kicsinyes nőkkel :-)

Ha ezt előbb tudom :-)

2017. febr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ezt kicsit nehéz boncolgatni, hisz minden férfi más ízléssel rendelkezik. Ha az én véleményemet nézzük akkor az átlagnő az amelyik többet törődik magával mint a körülötte lévőkkel, nem tud se takarítani se főzni, és rendszerint butaságokat beszél. (igen relatív nehéz értelmes nőket találni manapság) Számomra álomnőnek számít az a nő aki, képes komolyabb beszélgetésekre is, intelligens, művelt, tud főzni mosni takarítani, és mind ezek mellett humoros és odafigyelő. (A kinézetet okkal nem soroltam ide, ugyanis engem nem érdekel a kinézet, belső tulajdonságok alapján választok párt.)
2017. febr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 megtelt válasza:
Nos szerencsére ez nem kifejezetten 1 féle fajta nő, különben állandó háborúk lennének azért az egyért és már rég kihalt volna az emberiség. Na viccen kívül mindenkinek szinte más a fontos, de ami biztos semmiképpen se legyen igénytelen és gusztustalan. Adjon magára és a lehetőségeihez képest csinosan öltözzön. Ez nem azt jelenti, hogy nézzen ki bárhogyan átlátszó csini ruha legyen rajta a nap 24 órájában, hanem ízlésesen és csinosan öltözzön, ami neki jól áll. Amúgy minden más már adottság kérdése.
2017. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!