Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem hogy egy nőcsábász,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy egy nőcsábász, nem akarok az ismerőse sem lenni annyi nő mellett. Gáz dolog ha törlöm?

Figyelt kérdés

Van egy fiu aki bejelolt facen, ismerkedni kezdtunk. De hamar rajottem hogy nocsabasz, olyan szinten hogy van facen 5000 ismerose es abbol 4500no..

Nem akarok azok koze a nok koze tartozni, nem akarok az ismerose sem lenni. Gaz dolog ha torlom?

Elotte irni akarok annyit neki, hogy "ismeros torlese pipa"

Csak hogy ezzel is jelezzem, nem az a no vagyok aki arra fog varni mikor fog neki irni. Szerintetek ha kicsit is tetszem neki, idegesiteni fogja ez?


2023. szept. 2. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig rohadtul úgy tűnik, hogy arra vársz, hogy írjon és ilyen gyerekes passzív-agresszív módon úgy teszel, mintha nem érdekelne. Ha tényleg nem érdekel, töröld, ha akkora nőcsábász, fel se fog tűnni neki.
2023. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicsit tenyleg varok ra, de nagyon nem akarok
2023. szept. 2. 13:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogja idegesíteni, szerintem ne alázd meg magadat azzal, hogy még külön fel is hívod rá a figyelmét, hogy törölted 😂


Simán csak töröld. Ha fontos vagy neki, keresni fog, de ne ilyen gyerekes játszmával próbáld meg felkelteni a figyelmét.

2023. szept. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
75%

Hogy lenne neki fontos?

Netcimbiségről beszélünk, vagytàn még arról sem 🤔😉


Töröld Kicsim egy hang nélkül, növessz egy csöpp agyat mellé, és foglalkozz a sajàt életeddel.

2023. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írj neki semmit, mert az gyerekes, csak simán töröld le és kész.
2023. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem észre sem veszi, hogy ha törlöd. Szívesen!
2023. szept. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak még előtte annyit akarsz írni neki, hogy Ismerős törlése pipa? :D Most ez valami vicc?

Inkább ne írj semmit csak töröld.

2023. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ha törlöd, csak az, ha még meg is írod neki.
2023. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos álmatlanul fog forgolódni az ágyában a pasi, hogy az ötezerből egy nőci törölte.


(Kicsit szállj vissza a Földre... )

2023. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!