Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a megérzéses dolog most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a megérzéses dolog most akkor tabu vagy igaz?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt egy barátnőm se, szóval nem értek a női lelkekhez meg semmi(mondjuk ki szerencsétlen vagyok)múltkor beszélek egy távoli ismerősömmel telefonon(ő is ilyen fo.os nők terén) és azt mondja hogy szerinte azt meglehet érezni ha most tetszel valakinek már abból hogyha ránézel és ő is néz(tetszett neki 1 csaj és a barátja beszélt vele a kedvéért és aztmondta a lány h ő neki is tetszik) na nekem is volt ilyen tapasztalom már néhány de ebben én elég kis %-ban hiszek például múltkor mentem az utcán és a másik oldalon volt egy lány akire ránéztem(magamban közben mondtam hu de szép)néztem és ő is nézett és közben olyan fura érzés ütött meg(ilyesmi már megtörtént velem is többször) mintha leállna az idő arra a néhány másodpercre , elég érdekes...
2010. okt. 16. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

a tabu szó tiltást jelent(nem beszélünk róla vagy nem érünk hozzá stb)


Egyébként megérezni nem lehet csak észre venni.

2010. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyne hinnék benne, pedig felnőtt vagyok már :) Simán látszik az embereken mire gondolnak amikor rádnéznek :)
2010. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
boccs kamut akartam, csak kicsit kivagyok készülve :D
2010. okt. 16. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!