Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytárs tabu?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 01:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gerjetsz rá akk nem mind1 hogy mi ???
2011. szept. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ya gerjedek megleszz járunk esetleg meg kettyintem és szakítunk és nemleszz ez így gáz?
2011. szept. 2. 01:43
 3/13 anonim ***** válasza:
nem
2011. szept. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
de
2011. szept. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy terembe egész nap, egy levegőt szívtok! Engem zavarna de te tudod! Azt szoktam erre mondani, házi nyúlra nem lövünk.
2011. szept. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bizony ám a házinyulas szabály....nem véletlen találtál ki...:DDD
2011. szept. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Volt gimis oszt társamék már több mint 10 éve vannak együtt... annó még a suliban jöttek össze.
2011. szept. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és 1 osztályba jártak
2011. szept. 2. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Osztálytárs tabu, házinyúlra nem lövünk, annyira hülyeség!

Ha tetszik startolj rá, ne érdekeljen mások véleménye.

Nem, nem lesz gáz ha szakítotok, bár ez a felfogás, hogy csak a szakítás jár a fejedben...

Mindegy a lényeg a lényeg NEM tabu!!

14/f

2011. szept. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk működött, még mindig működik, csak azóta végeztünk a sulival :)

Több ennyire pozitív példát nem ismerek, két "párról" tudok akik elég kellemetlenül viselkedtek az osztályban miután szétmentek, az egyiknél a bunkózás ment egymással folyamatosan, a másik két ember pedig látványosan kerülte egymást, ami egy osztályon belül nem túl könnyű.

És egy olyan példát láttam, mikor szakítás után is teljesen normálisan viselkedtek egymással a felek, jóban is maradtak osztályon belül.

2011. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!