Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt teszem, amit a szívem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt teszem, amit a szívem diktál. Ha van egy lány, nincs előttem olyan dolog, ami tabu lenne, leküzdhetetlen akadály, vagy hátráltató erő, ami megállíthatna (kivéve a lány) (? )

Figyelt kérdés
Mégis, szinte senki sem értékeli ezt. Elszánt vagyok, nem igazán lehet megállítani, ha kigondolok valamit. És mégis, nem igazán van olyan lány, aki nem menekült volna el előlem. Miért? Annyira rémisztő dolog ez?
2010. jan. 3. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos ha rárontasz a lányra üvöltve hogy "SZERETLEK!" akkor kicsit rémisztő lehet

Ám meg légy 1 picit hogy is mondjam, "gyengédebb"(Hü de nem ideillő szó), ne támadd le, fokozatosan kezdj el vele egyre jobb kapcsolatot kiépíteni >.>

Remélem érted mire gondolok

2010. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:DD Őrült azért nem vagyok, de pl. ez akkor nyilvánul meg, mikor már tényleg, teljesen beleszeretek, és Ő húzza a fogát, hogy pl. szülei nem engednék meg, hogy nem tudja, hogy kockáztassa-e a dolgokat, vagy ha elbizonytalanodik, akkor nagyon kiadom magamból a dolgokat. És ha rosszul áll a szénánk, vagy szakítani akar valaki, akkor mindent megteszek, hogy visszaszerezzem.
2010. jan. 3. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod néha a lányoknak is azok a pasik kellenek akiért küzdeni kell egy picit.. nem azt akarom ezzel mondani, hogy kéretned kell magad, de próbálj egy kicsit távolságtartóbb lenni és tényleg.. fokozatosan kiépítenia kapcsolatot és nem rázúdítani a benned már kialakultakat :)
2010. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg elfogadni, hogy van amikor tényleg nem engedik ki a szülei, és van hogy hiába nincs veled semmi baj nem szeret beléd mert ezt nem lehet irányítani, és olyan is van hogy valaki kiszeret belőled. Ezért nem merek ismerkedni fiúkkal. Mert elég különc lánynak tartom magam, mivel nem vagyok olyan mint a tipikus mai tinik. És ezt szeretik a fiúk, de ha nem szeretek beléjük akkor azt mondják hogy mégis csak olyan vagyok mint a többi, hogy játszok velük, pedig nem én tehetek róla, ha nem leszek szerelmes beléjük! :S

Az jó ha valaki udvarol meg nem adja fel csak nem kell túlzásba vinni.

2010. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem a megfelelő lánnyal próbálkozol. Nem mindenki tudja elviselni, ha ennyire látványosan akarják szeretni. Egyszer biztosan találkozol valakivel, eki igenis értékelni fogja.
2010. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ez itt a gond, hogy én nem vagyok annyira hidegfejű, ha már nagyon beleszerettem valakibe. Nem nagyon bírok taktikázni. Mondjuk abból a szempontból jó, hogy általában előbb szoktak belémszeretni, és később szeretek én bele valakibe. De ha én szeretek, nagyon szeretek, lehet jobban, erősebben, mint mások, néha magam sem viselem el.
2010. jan. 3. 22:17
 7/12 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor a lány ezt nem viszonozza. Kérdezted, hogy mi az oka?
2010. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
hat igen, mindenkinek megvan a saját "szeretetskálája", csakhogy ezek nem egyformák, van akinél a 10es nem elegendô, és van akinél már a 2ös elviselhetetlen....az emberek más -más erösséggel szeret...talán megkéne próbáld összeeggyeztetni a kivalasztott partneredével a tiedet...ez olyan mikor egy pár moziba megy, olyanmûsort kell választaniuk , ami mindkettônek megfelelô. Végülis egy kapcsolat bizonyos alkalmazkodást is követel , nem?
2010. jan. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Így van, és én ezt tudom csillapítani, de nagyon kevés a megértő lány.
2010. jan. 3. 22:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen heves vagy az nem csak ijesztő de igazából is veszélyessé válhatsz. Ezen szerintem változtatni kéne.
2010. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!