Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért beszél össze-vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért beszél össze-vissza a párom, hogyha igazat mond?

Figyelt kérdés
Vannak bizonyos témák, melyekben katyvasz a párom. Ezek általában a szexuális dolgok. Nem akarok mélyebben bele menni, csak leírom a felállást. Kérdezek valamit tőle, majd ad egy nem egyenes választ. Tovább kérdezek, akkor már picit más. Majd harmadjára megint. Én ilyenkor már nem tudom elhinni, hogy igazat mond, ezért csekkolom, és látom, hogy valóban igazat mondott. Két példát írok, egyszer azt kérdeztem, hogy hogyan mosta el a közös eszközöket, mert tudja, hogy ragaszkodom egy módszerhez. Össze vissza beszélt, ezért biztos voltam benne, hogy nem megfelelően csinálta, majd amikor ellenőriztem, valóban ott voltak a megfelelő eszközök. A másik, amikor kérdeztem, hogy használta e a közös fájlokat, és melyiket, akkor teljes káoszt hordott össze, egyszer ezt mondta, egyszer azt, majd a végén hogy azért, mert ő ezt is és azt is. Ezért rá néztem, és valóban használta őket abban az időben. Nem azt mondom, hogy ezek tragédiák, hanem hogy nehéz úgy bízni benne, hogy valamiért nem tud ezekről a dolgokról egyenesen beszélni. Mindig azzal jön, hogy ő ezekre nem emlékszik, mert nem egy érdekes vagy jelentős esemény, mint például az, hogy milyen beszélgetést folytatott egy rokonommal a ház előtt, amit utána szóról szóra vissza tud mondani. Vagy azt mondja, hogy nem ő dönti el, mire emlékszik és mire nem. Igazat mond, de mégis úgy jön le, mintha hazudna. Mi lehet ennek az oka, hogy csak ezekkel kapcsolatban ennyire káosz a kommunikációja?
2023. szept. 4. 10:01
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
37%

Szakíts a csajjal, jobb lesz neki 🙏


Beteg vagy

2023. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
81%
Ez azért durva. Olyan piti dolgoknan kérdezed ki őt meg ellenőrizgeted, hogy ez már hihetetlen. A legtöbb ember ilyenekre nem emlékszik, mivel egyáltalán nem fontosak. Lehet azért beszél össze-vissza, mert úgy ráállsz mintha valami kihallgató lennél.
2023. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg azért, mert úgy érzi magát melletted, mint egy kisdiák,aki épp felel. Ne jatsz tanárt mellette.
2023. szept. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Szerintem félre vannak értve a dolgok. Ezek random, rövid kérdésnek indulnak. "Szívem, elmostad a dildot? Gondoltam jól jönne estére". A válasz egy igen vagy nem lenne, de ő ad egy kereszt választ,amiből lof@szt sem értek, ezért vissza kérdezek, és ad egy második választ. Vagy a másik példa. "Na mizu, bejön a videó? Vagy még nem is nézted?" és akkor erre is érkezik 4 különböző válasz. Ti itt ellenőrizgetésről beszéltek, én meg felszínes hétköznapi kérdésekről.
2023. szept. 4. 10:32
 5/40 anonim ***** válasza:
60%
O egy gyerek, te meg szulokent faggatod, ezert a haritas. Nem eppen idotallo kapcsolati dinamika.
2023. szept. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
60%
Mik a különböző válaszok?
2023. szept. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
70%
Már zsigerből hárít, mert folyton faggatod. Szegény.
2023. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
Miket mond össze-vissza válaszként?
2023. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
39%
Teljesen érthető a reakciója egy ilyen kispöcsű önjelölt diktátorral szemben mint amilyen te vagy. Én azt nem értem minek szenved veled, amikor normális élete is lehetne.
2023. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Hűha, mennyi érdekes válasz. Automatikusan férfi lettem. Plusz diktátor is, mert érdeklődtem afelől, hogy tetszik e a közös videónk.

A különböző válaszok olyanok, hogy úgy emlékszik lemosta, majd lemosta és úgy rémlik a mosogatószerrel, ja de mégse, tényleg a fertőtlenítővel, csak össze volt zavarodva, de mossa le én. Pedig egyszerű kérdés, lefertőtlenítetted vagy csináljam meg én?

2023. szept. 4. 12:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!