Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakított velem a párom három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a párom három hete telefonon, azóta nem is találkoztunk es össze vissza beszél mindent, szerintetek van remény? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval három hete szakított, nem is értem igazán az indokait, nemrég azt mondta az ismerősöknek, hogy elmúlt a szerelem részéről, de képtelen elém állni, és egyáltalán nem úgy vislkedik, mintha végleges lenne a döntése. Folyamatosan hívogatja a barátaimat és a szüleimet, minden kitett dolgomra reagál a facebookon, információkat gyűjt rólam és azt bizonygatja, hogy jól döntött és egyszer még hálás leszek neki ezért. Ma találkozunk, előrebocsátotta, hogy a döntése így is végleges, de nagyon furán viselkedik, nosztalgiázik és feltűnően jófej plusz az elmúlt időszakban most fog először látni. Azt írta a múltkor, hogy szeret, de így kellett lennie. Épkézláb indokot nem adott... Nem tudom mire vélni. Szerintetek van remény?
2013. szept. 17. 09:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, még annyi, hogy mindketten nagyon rosszul viseljük a szakítást, egyikünknek sincs senkije, szabályosan lelki betegek vagyunk. Én nélküle, ő meg ki tudja miért...
2013. szept. 17. 09:01
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha már nem szerelmes és ezt meg is mondta, ha nem boldog már ebben a kapcsolatban és tovább akar lépni, akkor semmi remény ( és itt ez a helyzet ). A szakítást az a fél is rosszul viseli egy kapcsolat végén, aki kezdeményezett, furcsa a magány, a megszokott dolgok elhagyása, az üresség. Ezt önbecsapás lenne annak hinni, hogy még mindig szeret. Te is inkább felejtsd el, később majd jön valaki, akivel működni fog a kapcsolat, de azt, ami nem megy, nem lehet erőltetni. A legokosabb, ha elfogadod, hogy ennek vége, hogy mielőtt tovább tudj lépni te is.
2013. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Velem is pont ezt csinálta egy exem, mikor még fiatal voltam. Egyszer szakított, aztán folyamatosan keresett, érdeklődött utánam, kétértelmű dolgokat mondott, aztán kitalálta, hogy ő beteg, aztán, hogy nem érdemel meg, aztán, hogy biztos el fogom hagyni őt is, mint az exemet, végül kiderült, hogy az egész egy másik csaj miatt volt, akivel ő akart volna kombinálni, de a csaj meg ugyanígy hülyítette...

Persze, a vége az lett, hogy a sok huzavona után rájött, hogy engem szeret, mikor én már belehabarodtam másba és lepattintottam:)

Jobb, ha te is így teszel, nem mondom, hogy biztos van valaki más, de valami nem kóser a gyerekkel...

2013. szept. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van aki nehezen bírkózik meg a szakítással. Ő így reagálja le. Nem hiszem, hogy azért csinálja mert ártani akar neked, csak rosszul viseli. A szakítás egy nehéz tevékenység, azért csinálja, hogy ne omoljon össze, hogy ne menjen vissza hozzád. Tudom, rossz ilyet hallani-megérteni, de gondolom nem volt boldog már. Ha megértő vagy, akkor elengeded.
2013. szept. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!