Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogyan viselkedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan viselkedjen az a nő/mit mondjon/mit csináljon, ami után megértitek, hogy tényleg nem akar tőletek semmit?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki eléggé belém esett. Elmondása alapján én vagyok álmai nője, mindig olyat keresett mint én (nem is ismer kb., minimálisat beszélgettünk). Elhívott randira, amire nemet mondtam,és azt is elmondtam nem akarok semmit tőle. Erősködik, hogy adjak egy esélyt, ismerjük meg egymást. Elkerülni sajnos nem tudom teljesen. Boldog párkapcsolatban élek több éve. Nem akarom megbàntani/megsérteni. Csak szeretném, ha megértené nem akarok tőle semmit max, beszélgethetünk néha.
2023. szept. 4. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen típustól nagyon nehéz megszabadulni. Az lenne a legjobb ha találna magának egy másik szerencsétlen lányt, mert amúgy nem fog leállni. Tapasztalat. De max annyit tudsz, hogy teljesen figyelmen kívül hagyod, nem reagálsz semmilyen megkeresésére hátha megunja.
2023. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8%

A pároddal szemben ez nem gondolod, hogy gáz, hogy olyan hapikkal ápolsz beszélő viszonyt, akik egyértelműen akarnak tőled valamit, csak nem akarod őket megsérteni? Kibújt a szög a zsákból, meg kéne szakítani a kapcsolatot, mert a párod felé tiszteletlen, neked frusztráló vagy bűntudatkeltő/kellemetlen, az udvarlónak meg hamis remény. Mindenkinek szar.


Hazudd be, hogy onlyfans modell vagy, 6 gyereked van 8 apától és az államadósság háromnegyedét a te személyikölcsönöd teszi ki. 😃

2023. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2# Ugyanmár. Persze nem ismerem a kérdező helyzetét, de nekem is volt ilyen "udvarlóm", és rohadtul nem kellett csinálnom semmit se ahhoz hogy nyomuljon, csinálta magától is. Hiába mondtam hogy boldog kapcsolatban élek, nem akarok semmit, akkor is csinálta tovább. Egy ilyen helyzetben nehogy már a nő legyen a hibás.
2023. szept. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rugd tökön hegyesorru cipőben
2023. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez meglehetősen egyszerű eset, nagyjából magad is leírtad, mit kell mondanod, valami ilyesmit:


"Figyelj, kedves vagy, de boldog párkapcsolatban élek már több éve, légyszi értsd meg a dolgot."

2023. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
#3. Abban nincs felelőssége a kérdezőnek, hogy nyomulnak rá, abban van, hogy megmondja kerek-perec, hogy nem és ha úgy sem érti az illető, akkor ignorálja. Felteszem te is ezt tetted.
2023. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mutass rajta egy különleges t*nrúgás-formációt, és akkor talán elhiszi.
2023. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ignorálja, hogyne, mert az úgy működik.


Volt ilyen "udvarlóm", a vége, hogy feljelentettem zakalatásért - miután már apám is hiába beszélt vele, szakadjon már le rólam.

A távolságtartási után is! írogatott, amire tettem még egy feljelentést. Felfüggesztettet kapott.


Az ilyenekkel sokszor nem lehet másképp.

2023. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!