Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől ilyen hiper érzékeny ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől ilyen hiper érzékeny ez a generáció?

Figyelt kérdés

Régen természetes volt, hogy az emberek kitartanak egymás mellett egy párkapcsolatban. Ma már jönnek ezek a nyafogások, kifogások, hogy "már nem vagyok boldog" és társai. Őszintén, mit gondolnak az ilyenek? Elmúlt a szerelem drog, ami köztudott, hogy nem tart örökké, és már egyből megyek tovább, hogy megint azt érezzem valaki mással, aztán ha elmúlik megint megyek tovább? Milyen gyáva hozzáállás ez?


Mit gondolnak az ilyenek, hogy majd talál valakit, akivel örökké tart ez a bedrogozott, egyébként abnormális állapot, amit szerelemnek hívnak? Mert ha ez a kifogás, hogy "már nem vagyok boldog", csak szólok, hogy senkivel sem lesztek mindig boldogok. Egyedül se vagytok mindig boldogok, ennyi erővel az első komolyabb lelki megpróbáltatás után mehetnétek eret vágni, hogy már nem akartok élni, mert nem vagytok boldogok. Nem mindent rózsaszín szemüvegen keresztül látsz és nem csillámpónik repkednek az égen és egyből szar minden, ki kell lépnem a kapcsolatból, menekülni kell egy másikba🤣🤣🤣


2023. szept. 4. 16:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem ilyen egyszerű, mint ahogy ezt leírod. Persze, van benne igazság, viszont, ami régen volt, hogy egy nő akkor is a férfi mellett maradt, amikor az ütötte-verte, na, az se volt normális, lehet, hogy ma is vannak ilyen kapcsolatok.

Szerintem onnantól kezdődik az igazán mély kapcsolat, mikor elmúlik az a rózsaszín köd és akkor tudnak egymás mellett élni harmonikusan, békésen egymást szeretve, kitartanak egymás mellett jóban és rosszban...


És egyébként melyik generációra gondolsz? Mivel azt nem írtad le.

2023. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
7%

Régen nem volt ekkora elvarasaik a nőknek

Nezd meg a mai 14eves lányok akkora körmökkel, sminkben, mindenfele hajban pózolnak


60eve hol volt ilyen?

2023. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
84%

#2

Miért fogsz mindent a nőkre?


2023-60=1963


Tessék, a 60-as évek divatja:

[link]

2023. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az ilyen végletekre gondolok, mint amit leírtál. Csak amikor hallom, hogy "jaj szakítottunk a párommal, de amúgy semmi rosszat nem tudok róla mondani, mert nem érdemli meg, nagyon jó ember", akkor minek kellett dobni? Nem tett semmi rosszat a másik fél, csak egy természetes folyamat lezajlott, és akkor a tiktok liveba meg dicsekszik vele, hogy amúgy nem volt semmi baj, de szakított. Ennyit a bizalomról, meg a hűségről. Természetesen a generáció alatt a mostani fiatalságot értem.
2023. szept. 4. 16:15
 5/100 anonim ***** válasza:
19%

3-as vonulj végig az utcan nézd meg a mai fiatalokat

Hogy néznek ki, mik az elvárasok


18evesen ha nincs auto ahova beüljenek mar húzzák a szájukat

De kérdem én ebben a fox fideSs csicska világban egyre csórőbb lesz mki....

2023. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
80%

#4

Jaj, hagyjuk már ezt a mostani fiatalságot! A tinikapcsolatok, tiniszerelemek MINDIG is ilyenek voltak és ilyenek is maradnak. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de azért emlékezz vissza a te tizenéves korosztályodra..ott vajon nem ezt csinálták sokan?

2023. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
87%

#5


"Hogy néznek ki"

Úgy, ahogy éppen az aktuális divat diktálja számukra.


"mik az elvárasok"

Nem tudom, mert én 33 éves vagyok és nem beszélgetek tizenévesekkel.

2023. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
89%

Fuhuhuu nalunk nem is egy olyan öreg pár van a családban, akik gyilkolják egymást. Odaszólogatások, veszekedések - van ott minden. "jolvan hülye vagy te, nem tudsz semmit rendesen megcsinálni". Ilyenek. És az még csak akkor van, amikor mi is ott vagyunk, nem tudom hogy milyenek lehetnek amikor csak ketten vannak.


A kitartás sz.rt sem ér, ha valami értéktelen, és rossz dolog mellett tartasz ki. Ezerszer jobb lelépni ha úgy érzed hogy nem tisztelnek a kapcsolatban, vagy ha úgy érzed hogy már nem szereted a párodat, mint undorodva ugyan, de kapaszkodjatok egymásba.

Ezt persze meg lehet úgy is fogalmazni hogy "gyenge" a mostani generáció, de úgy is, hogy gerinctelen a régi. F0snak a társadalmi stigmától, és az egyedülléttől, ezért pedig benne maradnak olyan kapcsolatokban is, amikben szégyen benne maradni.


#2 te meg ne nézegess 14 éves lányokat. degenerált.

2023. szept. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
92%

Lehet azt gondolják, hogy a rózsaszín köd okozta boldogság a kapcsolatot végigkíséri, mindig szerelem lesz, repkedő pillangók stb.

Esetleg elkényelmesednek a párkapcsolatban, vagy a problémákat nem akarva megoldani, kibeszélnek a párkapcsolatból/környezet meggyőzi őket: "te jobbat érdemelsz"

2023. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 Kitana. ***** válasza:
90%
Nem az a lényeg, hogy majd egy másik emberrel jobb lesz, hanem ha úgy érzem, hogy egyedül jobb lenne, akkor szakítok, ennyi. Az én életemről van szó, nem fogok feleslegesen szenvedni valaki mellett. Nem kell a halálos szerelem érzése, hogy jó legyen, csak mondjuk legyen jó társaság a másik + működjön a kémia, ezek nem olyan nagy elvárások :D
2023. szept. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!