Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szépnek és vonzónak találsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szépnek és vonzónak találsz egy nőt, aki egy nap mélyen a szemedbe néz, az milyen hatással van rád?

Figyelt kérdés
2023. szept. 5. 05:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nekem az jut eszembe, hogy a kutyát meg kell fürdetni, mert elég szagos.
2023. szept. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ezzel meg mindig 1 helyben allunk ... vagy csinal vagy mond valamit ... kulonben semmi nem lwsz.
2023. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nemtudnék tartani a szemkontaktust, zavaromban elnéznék.
2023. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár perc, és előkerül a valóság, hogy az egész csak egy álom, és minden kiderül, hogy A, én sem vagyok tökéletes; B, a nő is ugyanolyan ember, mint bárki más, hiába is szép...
2023. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én képes vagyok egyből azt hinni, hogy akár tőlem valamit, tetszem neki stb. Könnyen szerelembe esek, akár egy nézés miatt is. Idén kezdtem az egyetemet, kollégiumban lakok. Introvertált személyiség vagyok, tegnap a szobatársam kirángatott a konyhába, hogy néhány új arccal megismerkedjek. Volt ott 2 csaj, bemutatkoztunk egymásnak, és az egyik nagyon kedvesen/izgatottan nézett rám és folyton mosolygott rám. Egyből az az érzés támadt, hogy akar tőlem valamit, szerelmes belém stb.
2023. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Feláll a farkam.
2023. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!