Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek 21 évesen olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek 21 évesen olyan 27 éves nővel akinek van egy 8 éves gyereke?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 13:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%
én biztosan nem. persze eléggé sok mindenen múlik a dolog, de nem, 21 évesen túl fiatal vagy egy ilyen nőhöz szerintem
2023. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok, de biztosan nem tenném pedig nekem is van gyerekem. Keresnék egy korban jobban hozzám illő gyermektelen nőt. Akkor látnám értelmét ha mindketten csak alkalmi kapcsolatot szeretnétek.

33n

2023. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
En 50 evesen szivesen osszejonnek vele, de neked nem ajanlom.
2023. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Fix nem.
2023. szept. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
98%

1x volt részem hasonlóban, meg is szívtam vele.

Nagyszülők által agyonkényeztetett gyerek, gyakorlatilag nem volt olyan eszköz, amit ajándékként még értékelt volna, ezek tetejébe még olyanokat mondott a hátam mögött, hogy minek vagyok ott, ő nem jön, ha én is ott vagyok, stb.

Mindezt úgy, hogy lestem a gyerek minden kívánságát.

2023. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
Ez függ attól hogy mire, mert pl alklalmi kapcsolatra igen, de komoly kapcsolatot nem hiszem, hogy ki tudnék alakítani vele.
2023. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a gond, hogy van gyere, hanem az, hogy te ehhez még fiatal vagy. Szerintem

Nyilván nem automatikusan te lesz a gyerek apja. Hisz van neki valahol vérszerinti. Viszont együtt kéne élned egy gyerekkel, valamilyen szinten nevelni stb. Szerintem ez ennyi idősen neked nagy falat lenne

2023. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
10%
Mivel van gyereke így nem igazán dugható. A gyerek mindig ott lesz mint akadály, szóval nem! Nekem csak szabadon dugható nő kellett mindig is, ott, úgy és amikor én akarom.
2023. szept. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

ha itt kérdezed akkor nem.Nagyon nagy el köteleződées ez,hacsak nem alkalmi jellegű kapcsolatot akartok.

Egy esetben vágnék bele,ha érezném hogy ez a nő lehet az életem szerelme.

2023. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
A gyerek miatt nem ajánlom, nem a sajátod, nem lesz úgy türelmed hozzá.
2023. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!