Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves negyvenes hölgyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves negyvenes hölgyek! Összejönnétek-e egy 27 éves férfival?

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom az,hogy az ilyen kapcsolatok akár harmónikusak is tudnak lenni amíg a férfi nem akar gyereket.

Ez ugyanis állandó feszûltséget okoz.

Egy 40-es nőnek a világ végét jelenti,ha a fiatal partner kilép a kapcsolatból,hogy családja legyen.

Ezzel szemben a fiatal minden további nélkûl folytatja ott,ahol abba hagyta.

Tehát nagy eséllyel marad egyedül a nő,aki a kora miatt eleve vesztes.

2015. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sohasem akarok majd gyereket, a kapcsolat nem ezen múlik majd.
2015. okt. 6. 00:45
 3/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolat nem csak a korkülönbségeken mulik. Attól függ milyen az a 27 éves férfi, ha elég érett, jó vele lenni, akkor szerintem sok 40-es nő örülne egy ilyen partnernek. De ha nem jönnek ki, akkor viszont nem. Tehát sok 40-es nő összejönne 27 éves férfival, de ha a korkülönbség kérdésén tul vannak, akkor még fontos több dolog hogy passzoljon, amitől müködik egy kapcsolat. Önmagában a korkülönbség nem akadály, a többi kérdéses, ismerkedés után lehet csak eldönteni.
2015. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam ehhez a nagy szerelem nem elég. Pedig most szerelmes vok egy 25 éves fiúba, én 37 vok. És nem bírom neki megmondani, pedig nem vagyunk közömbösek egymásnak, ezt látom, érzem tőle.

Szóval, én azt mondom, miért ne? Kivételek mindig vannak, most épp én...

2015. okt. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én biztos,hogy nem,mert az jár az eszembe,hogy hozzám képest gyerek.Csak és kizárólag magam korabelivel,úgy egészséges.Nagy korkülönbséget,betegesnek tartok.
2015. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy fiatalabb férfi mi az amit vonzónak talál a negyvenes nőkben?
2015. nov. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az idősebb nők között könnyebben találok közös értékrendűt és hasonló érdeklődésűt, ráadásul a kommunikáció is jobban működik. A rendszerváltás után született korosztály esetében egyre ritkább, hogy egy lány könyvet olvasson, viszonozzon egy köszönést vagy ne legyen nihilista. (Az én esetemben még nagyobb a törésvonal, ugyanis jóval érettebb és komolyabb gondolkodású vagyok a koromnál.)
2015. nov. 25. 01:14
 8/8 anonim ***** válasza:

6#: azt, hogy többet megélt, mint a fiatalabb partnerétől is fiatalabb lányok. A gondolkodása más a nőnek, nem várja el, hogy a fiatalabb férfi alátegyen mindent.

Sőt, a 40-es nő nem is biztos, hogy negyvenesnek néz ki, tapasztalatból írom...

2015. nov. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!