Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek nyomul valaki huszadjára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek nyomul valaki huszadjára is ha 19 edjére is le van tisztázva hogy nem akarok semmit?(kollega)

Figyelt kérdés

És együtt kell dolgoznunk lehetőleg vmi élhető légkörben, amikor eleinte nyomult és leoltottam hát miert ne besèrtődik mint az összes aki el van utasítva, mintha nem lenne jogom nemet mondani. Nem tudom mit hisznek magukról. Hogy mernek sértődni meg passziv agresszívoskodni elutasítás miatt?

Azóta többször is próbalkozik nonverbálisan egy nevetesemre is azt hiszi na talán mégis változik akkor vmi, mert tetszik a társasága. Mert nevetek vele. Ezután megint nyomul. megint leoltom.


Azt hittem már felfogta, hogy a nem az nem, meg mertem így jobban nyílni baráti alapon es vannak olyan üzleteim (melo mellett)amikbe jó lenne őt is belevenni mert ért ilyenekhez. Es elétártam es jo is lenne együtt akár céget is összehozni. Sok rációt látok mindenben. Neki meg további jó ötletei is vannak. Van rálátása.


De erre nem elkezd megint nyomulni?

Hogy lehetnek férfiak ilyen debilagyúak?


Így más pasikkal foglalkozok üzletben akik értők, akik félre tudják tenni az ösztönt a pénztől, pl van olyan akivel nem feküdtem le rosszul esett neki(jóval korábban voltam vele)de ezt teljesen félre tudta tenni és rajta van a dolgokon amiket kértem, mert hát anyagilag érdekelt ö is benne. Es át tud kapcsolni a racionális agyára es nem picsog egy d.gás miatt.


Csak épp pont a fentebbi lehet többet tudna adni az üzlethez.

De folyamatosan nyomul nekem már ez zaklatás is amikor személyesre veszi.

Es elhívott partykra.

Ha most megint kezdem hogy kösz nem, megint besértődik.


Szóval kiesik a "játékból" akkor. De ezt nagyon elkerülném, mert kéne a "szakértése".



#üzlet pasikkal
2023. szept. 6. 20:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
HR!
2023. szept. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Így van, nyomd fel a HR-en.
2023. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De normális légkör kéne vele. Ha felnyomom elmergesedik a helyzet és ugy dolgoznánk együtt hogy megtudna golytani egy kanál.vízben es alám is tudna tenni. Mert azért rafinált is. Nem jó kihívni magam ellen "nyílt háborúba". Eddig is kedvesen nyálasan oltottam le ez miatt. Csak átmeneti sértődése volt belöle de nem harag es bosszúvágy.
2023. szept. 6. 20:35
 4/21 anonim ***** válasza:
Kidobják jobb esetben.
2023. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Legyél vele nagyon hűvös,ne nevetgeljel vele együtt. Ha nagyon egyértelmű lesz neki az elutasítás, akkor majd veszi a lapot.
2023. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Besertodik? Ő???!!!

Sertodjon. Legalább nyugtod lesz.

2023. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem dobnák ki mert jól teljesít a cégnek. Nekem sem véletpen kéne. Amiről letszek mert nyomul.

Most megy màr az hogy a partyt is ugy mondom csak le mintha nem mernék elmenni, nem akarok háborút.

Szemelyeskedik.

Bezzeg ami céges dolgot kérdeztem tőle(lehet a háttérben fúr a vezetőnek)es egy adott szitura rákérdeztem arra nem válaszolt csak a partyról ír tovabb is hogy nyugodtan menjek, bátorít.

Ilyen játszmázós is. A szakmai kérdésem meg még mindog csak válaszra vár.

2023. szept. 6. 21:19
 8/21 anonim ***** válasza:
Idősebb nálad a nő?
2023. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ő a fèrfi. Igen idősebb pár évvel es nem most jött el a falvédőről.
2023. szept. 6. 21:23
 10/21 anonim ***** válasza:
Jaa, nem tudom miért, de azt hittem, hogy ő a nő, te a férfi. Simán nyomd fel a hr-en.
2023. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!