Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még 22 évesen sem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még 22 évesen sem akarok anya lenni, akkor mennyi az esélye, hogy ez a későbbiekben megváltozna? A párom elhagyna ezért engem?

Figyelt kérdés
Ami rosszabbá teszi a helyzetet, hogy a párom anyja fiatal nagymama akar lenni, ami miatt a párom még befolyásolhatóbbá válik.

2023. szept. 4. 16:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem bőven ráérsz még szülni!
2023. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyi, mint hogy nem változik a véleményed. Párod akarna? Ha ő sem, akkor nem lesz nagyi az anyuka. Anyaságról dönthetett, nagyiságáról ti fogtok dönteni.
2023. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Simán változhatsz. Nekem ez úgy 26-7 éves kor környékén jött elő. Azért is tudtam sokáig titkolni a terhességet, mert tudták, hogy utálom a gyerekeket, senki sem gondolta, hogy terhes vagyok.

Anyósnak alapból nem szülünk. Ne ő nevelje a gyereket, ne ő hozza a szabályokat.

2023. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem 22 évesen még rettentö fiatal vagy, ilyen korban még nem lenne szabad gyereket vállalni.
2023. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen egyáltalán nem kell még ezen gondolkodni szerintem. Még 10 év múlva is bőven ráérsz.
2023. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ami rosszabbá teszi a helyzetet, hogy a párom anyja fiatal nagymama akar lenni, ami miatt a párom még befolyásolhatóbbá válik."


Ilyen alapon egyáltalán ne vállalj (még) gyereket, egyrészt ebbe a jövendöbeli nagymamának semmi beleszólása, másrészt ha a párod az anyjára hallgatna ilyen fontos témában, akkor könynen lehet, hogy minden egyébben is az anyja fog dönteni, aminek egyenes következménye a válás. GYereket meg ilyen bizonytalan helyzetbe szülni tilos lenne.

2023. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lesz még egy ilyen egészséges párkapcsolatom és nagyon bánnám, ha ezt egy gyerek téma miatt elveszíteném.
2023. szept. 4. 17:30
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A párodat az anyja befolyásolni tudja, ezt te írtad. Ezt nevezed te egészséges párkapcsolatnak?
2023. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészséges a kapcsolatod, ha amiatt megy tönkre, mert te nem akarsz 22 évesen szülni. :)
2023. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
" Ami rosszabbá teszi a helyzetet, hogy a párom anyja fiatal nagymama akar lenni, ami miatt a párom még befolyásolhatóbbá válik." - MENEKÜLJ KÉRLEK! A saját testi lelki és mentális egészséged érdekében! Ez a pasi nem téged és a kapcsolatotokat nézi, hanem az anyját, és ez sosem vezet semmi jóra!
2023. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!