Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El lehet titkolni egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet titkolni egy férfi elől, hogy vonzódok hozzá?

Figyelt kérdés

Nem akarom, hogy megtudja, mivel kapcsolatot nem fogok kezdeni vele. (Nekem egyértelmű, hogy ő vonzódik felém.)

Ha igyekszem nem kimutatni, attól még ő érezheti rajtam?


2023. szept. 6. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem.mutatod ki, akkor el lehet. Kerüld, ha tudod.
2023. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Látja, érzi, sejti, tudja, ha van olyan tapasztalata és emberismerete, untig elég a testbeszéded, mimika, hangsúly.
2023. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és attól hogy tudja attól még nem kell vele tartani a kapcsolatot, el is utasíthatod.
2023. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Na és akkor puff neki mi van ha tudja vagy sejti? Tudod a hapsiknak hány nő tetszik egyszerre? Meg amúgy is mindem változik, egy hónap után meg már nem is lesz fontos, vagy más fog tetszeni. Csak vedd lazán és kerüld el jó messzire, én is azt javaslom.
2023. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Persze. A férfiak néha nagyon vakok, ha jelekről van szó.

Ha meg ő épp nem az, akkor sincs semmi.

2023. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Vannak olyan mimikák, gesztusok, amiken nagyon nehéz ilyen helyzetben változtatnod, hogy ne vegye a lapot.

Gondolok itt a hanglejtésre, a hansúlyra, a nézésre, stb.

Max. tedd azt, hogy ellentétesen viselkedj vele. Pl.: ha eddig átlagos voltál vele, akkor most válts dominánssá.

2023. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy tudja. Látja. Csak nem akarom, hogy emiatt téves üzenet menjen át neki, azért titkolnám inkább.
2023. szept. 6. 23:23
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja, akkor nincs mit titkolni. Egyszerűen ne add alá a lovat és akkor nem fog nyomulni egyáltalán.
2023. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz tőle többet?
2023. szept. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!