Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » El tudnánk titkolni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnánk titkolni egy ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A párom és közöttem 21 év korkülönbség van. Szerintetek ezt meddig lehet "titkolni" nyilvánosság előtt? Tudom hülyeség,de én olyan családból származom ahol ez elítélendő dolog, ezért nem merem említeni még úgy sem hogy én magam is felnőtt nő vagyok. Bemutatnám nekik de egyrészt ez még kezdetleges,(fél éve találkozgatunk és én nagyon szeretem) másrészt furán jönne ki hogy majdnem annyi idős a barátom mint apám... barátnőim szintén furcsallták a helyzetet,meg azt "jósolták" ez nem lesz hosszúéletű. Mit gondoltok?

2019. júl. 7. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akar felvállalni, akkor nem a barátnője vagy, hanem a szeretője. Ha pedig te nem, akkor szégyelled. Egyik sem nyerő hosszú távon, maximum a kufirc működhet, az is úgy, ahogy.
2019. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Fél ève együtt, nagyon szereted, csak épp szégyelled mindenki előtt, és titkolod.

Ezt a pasit inkább hagyjad. Fiatalabb nem lesz, és téged már most is annyira zavar a kora, hogy nem vàllallod fel. Ha neki ez így jó, akkor ő se tervez komolyan veled.

2019. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, a sorrend: előbb győződj meg arról,hogy elég erős az érzelem köztetek. Ha ez így van, akkor beszélj a családodnak a kapcsolatotokról. Először annak, akit úgy gondolsz,hogy megért, és a segítségedre lenne abban,hogy a többi családtaggal elfogadtasd a kapcsolatotokat/a párodat.


Irod,hogy olyan családból származol ahol ez elítélendő. Egy szülő sem fogad kitörő örömmel egy nagy korkülönbséges kapcsolatot, azért, mert nem látja biztosítottnak általa a gyereke jövőjét.


Viszont ha kellően erősek az érzelmeitek és mindketten biztosak vagytok abban,hogy ami köztetek van hosszabb távon is működik, megbeszéltétek a korkülönbségből adódó kérdéseket, akkor szedd össze a bátorságod és vállald fel!

2019. júl. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyan alakult a kapcsolat?
2020. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!