Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak van esze, aki már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak van esze, aki már a párkapcsolata mellett talál valaki mást, és így nincs egyedül?

Figyelt kérdés
Nővérem szerint az ilyen nőknek van eszük, mert nem őket vágják át, hanem ők a férfiakat.
2023. szept. 7. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nevezik kb. liánozásnak, férfitól és nőtől is egyaránt rohadék viselkedés szerintem.
2023. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Nőknek? Pont tegnap olvastam statisztikát, hogy az özvegy férfiak 5x inkább házasodnak újra, mint a nők. És hogy akkor lépnek csak le házasságból, ha megvan az új fix punci.
2023. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nevezik ganéságnak.
2023. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%
Sajnálom nővéredet. :( Remélem egyszer lesz jó tapasztalata is és nem csak a keserűség/rossz tapasztalat fog beszélni belőle! :)
2023. szept. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A nővérem szerint ők csinálják jól. Van egy ilyen ismerősöm, és a pasik oda vannak érte, az exeinek is azt írta életem, mindenem, és a mostani pasija is az.
2023. szept. 7. 14:31
 6/21 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
100%
5: Ez is egy életstílus, kérdés inkább az, hogy ehhez passzol a személyiséged, vagy nem? Nekem ez nagyon sci-fi. :) Érteni értem, csak az érzelmi világom baromira távol áll tőle, és a tiéd? :)
2023. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kapcsolatfüggő emberek. Még véletlenül sem képesek egy napig sem egyedül maradni.
2023. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan. Plusz, az előző kapcsolat szarsagait viszik a következőbe.
2023. szept. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Akinek van esze, annak nincs szüksége liánozásra, mert tök jól elvan egyedül is. Akinek van esze, az nem éri be szar kapcsolatokkal meg nem áll össze az első jöttmenttel csak azért, hogy nehogy egy napig egyedül maradjon a gondolataival.

A nővéred egy jó nagy gyökér, de te is az vagy ha rá hallgatsz.

2023. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nemegészen látom értelmét.

Csinálok egy kapcsolatot és mellette keresek egy viszonyt, mert a kapcsolat be fog fuccsolni. Aham. Aztán miután a kapcsolatnak vége és összejövök a szeretővel, keresek egy új szeretőt, hogy legyen valakim majd ha eza kapcsolat is tönkremegy:D


Mi értelme ennek? Mi lenne ha inkább.... nem hagynám, hogy tönkremenjen a kapcsolat?

Az ilyen emberek gyakorlatilag soha nincsenek benne igazán egy kapcsolatban tkeintve, hogy mindig a menekülési útvonalat fürkészik.


Kiket vágnak át ezek a nők? A férfiakat? Szerintem inkább önmagukat, hisz valójában a startmezőn vergődnek.

Aki csak az átverést látja a kapcsolatokban, az inkább ne kezdjen kapcsolatba senkivel, teljesen értelmetlen.

2023. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!